Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
7227 ogledov

Janševa vlada epidemije ne obvladuje

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • davidoff 16:45 06.oktober 2020.

    Vlada ima svoje interese, panika in strah med ljudmi jih odgovarja. Če bi vsaj pol toliko časa kot ga namenjajo kadrovanju namenili ozaveščanju prebivalstva, bi bilo stanje boljše. Komunicirati je treba znati, ne pa strašiti.

  • Ender3 18:20 06.oktober 2020.

    Govorimo o epidemiji, ki uradno ni razglašena. In za razliko od strokovnih meril naši vladniki razglasitev pogojujejo z stopnjo zasedenosti zdrv.kapacitet. In kakšna je razlika od spomladi, ko smo imeli uradno razglašeno epidemijo in preko tega naslova dobivali tudi dodatke in nadomestila.

  • Gandi123 18:04 06.oktober 2020.

    Janševa vlada je epidemijo obvladala in preklicala 15.5. 😆

  • Avatar ovca
    ovca 16:31 06.oktober 2020.

    Jajo NICESAR ne obvladuje! Ena izjema,katero pa obvladuje je KRAJA!

  • sandi76 09:37 07.oktober 2020.

    Dokler bo sprejemal ukrepe tipa "zbiranje se prepove povsod, razen v cerkvah" bo dokazoval neresnost in nesposobnost spoprijemanja s pandemijo !

    • munja 14:44 09.oktober 2020.

      Kolikor je bilo razbrati iz zadnjih navodil, ni nikjer dovoljeno zbiranje več kot 10 ljudi, tudi v cerkvi in na porokah - na splošno na vseh področjih.

  • lulibuc 17:00 06.oktober 2020.

    Pozabite na epidemijo, pa jo ne bo več, ovce debilne.

  • SVOBODA 17:46 06.oktober 2020.

    Sekta dela drzavni udar in pelje Slovenijo v propad !

  • dusan11 18:45 06.oktober 2020.

    In kako veste, da bi jo levaška bivša vlada, ki je odstopila, ko je samo slišala, da prihaja korona

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 06:06 07.oktober 2020.

    Bacilček je nateg,živ dokaz o tem je "ozdravljeni"Oranžnoglavec iz Hamburgerlanda!!

  • weterek705 03:28 07.oktober 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim....... connect3.best

  • weterek705 03:28 07.oktober 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim....... connect3.best

  • munja 14:48 09.oktober 2020.

    Vlada pri obvladovanju virusa nima nič. Ljudje so tisti, ki bodo s samodisciplino, nošenjem mask, umivanjem in razkuževanjem rok in medsebojno razdaljo to preprečili, ne pa vlada. Dejte si že enkrat to zapomnit.

  • gregor51 18:08 06.oktober 2020.

    Janševa vlada epidemije ne obvladuje.............a si kdo zamisli šarčevo vlado v takih razmerah....me kar zmrazi

    • janez60 08:04 07.oktober 2020.

      Najlažje je bilo okriviti Šarca. Sedaj se pa vidi nesposobnost obramboslovca komunističnega pedigreja. Ko vidiš kakšna intelektualna obramboslovska kapaciteta vodi državo te pa res lahko zmrazi. Morda mu bo na pomoč priskočil mentor pri diplomi generalmajor JNA Milovan Zorc.

    • gregor51 08:08 07.oktober 2020.

      ja kdo je pa puško v koruzo vrgel..kdo je skočil v prazen bazen...šarac

    • mph 17:39 07.oktober 2020.

      @gregor51, z vsem nagajanjem v takratni koaliciji, ni imel žal druge. So pa kmalu ti pokazali pravo barvo in je bilo kmalu jasno s kom so sklenili pakt za časa prejšnje vlade. Upam, da bodo volilci premogli dovolj pameti in ...prikaži več da bodo splohz šli na volitve. Ni idealnega, sem pa pravim vedno lahko zadovoljen že zato, da pomagam preprečit, da vsaj najslabši ne pride na oblast.

    • gregor51 18:25 07.oktober 2020.

      sej najslabšega smo že meli..šarca

  • bogdan76 16:52 06.oktober 2020.

    Rdeči obvladujejo RTV in butel Zlatko naj kar sami plačujejo naročnino,Potrč zdravi brez plačno.

  • mph 21:08 06.oktober 2020.

    Me zanima katera bi jih s tako nediscipliniranim narodom. Maske nosijo redki pravilno, pravilno rokujejo z njimi, ... razkuževanje v trgovinah ne obstaja, če ni varnostnika zraven, ...

  • Jambor 18:17 06.oktober 2020.

    Plesat na spolskem terenu je zelo težko. Še posebej, če je zraven nesposoben muzikant, ki bi malo polko, malo valček, pa v naslednjem trenutku mix,.... Zakaj si vsi tisti, ki ne verjamete v to zgodbo, preprosto ne vzamete dopusta, plačate ...prikaži več test covid in greste v prve vrste kot prostovoljci pomagat v DSO, bolnišnice,.. Ko se vrnete, potem pametujte... Ali pa ste rajši, da naj to delajo tisti, ki so zato plačani, sami pa moralizirate in se strinjate skupaj z duetom Zlata Ribica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.