Zdravje
3485 ogledov

Japonsko zdravilo, ki ga bomo dobili, obeta

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 08:50 03.april 2020.

    Ali me spomin vara, ali je bil par dni nazaj nekje članek, da to zdravilo dobimo "jutri"? Glede na datume očitno ne govorimo več o časovnih pasovih ampak časovnih dneh .

    • Snežinko 09:04 03.april 2020.

      Ne, spomin te ne vara. Pred dnevi ne samo da je bil članek, da zdravilo dobimo jutri, pred dnevi je bil objavljen NATANKO TALE ČLANEK, le z čisto malce drugačnim naslovom in spremenjenim datumom nastanka. Presenečen? Saj to je vendar ...prikaži več žurnal, tega grem brat, ko sem slabe volje, da se nasmejem bedarijam, ki jih pišejo in sem tako bolje. Žal so vse prevečkrat vmes tudi neslani in sramotni članki - veliko novinarjev tele strani več kot očitno nima nobene vesti in jim gre izključno in samo za klike.

    • Avatar right
      right 11:59 03.april 2020.

      Saj ne vedo kaj pišejo. Troli.

    • Avatar jate
      jate 14:31 03.april 2020.

      le da vcasih poleg naslova in datuma se sliko menjajo,,mar nimajo dovolj dela ali kaj? naj jim ¸¸sef¸¸ ukaze brisat sex oglase pod vsakim clankom, jim bomo bolj hvalezni.

  • kvasetotidogajamona 09:03 03.april 2020.

    ja ja pomoje tudi ja, od vseh držav sveta bo japonska lih sloveniji prvi dala zdravilo HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.