Magazin /magazin/film-glasba-tv
92 ogledov

Jasna Kuljaj bo dobila naslednico

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 20:49 05.februar 2014.

    A STRAŠNA JOŽETA pa sta humorista al kaj?

  • zic 06:25 06.februar 2014.

    To oddajo gleda starejša populacija in nekaj srednje in jim je zelo všeč. Butast pa je naslov članka, češ kdo bo zamenjal Jasno!? Že zdavnaj so jo in mislim, da je tole neumesno vprašanje. Bi razumel, če bi Jasna to ...prikaži več oddajo vodila do nedavnega...

  • rogg 18:54 05.februar 2014.

    Men je bil pa tisti PEŠKA odvraten, če je pa on humorist, sem jaz papež...

  • franke 21:11 05.februar 2014.

    BUTASTA ODDAJA.

  • bor1 14:50 11.februar 2014.

    Dokler bomo slovenci zadovljni ( ma ne samo zadovoljni- celo vzhičeni ) s takšno kvaliteto TV produkcij, bomo mencali tam daleč zadaj za razvitim svetom. Zame je to ogledalo naših zahtev... in te so očitno majhne. Zato si več ne ...prikaži več zaslužimo. Dajmo se zdramiti. Tudi podpiranje takšnega TV programa kaže na apatijo do napredka. Začnimo zahtevati več.

  • Oxxo 16:53 08.februar 2014.

    Slovenska LJIMONADA od odaje. Kakšen presežek od avtorja Jožeta Potrebuješa niti ne moreš pričakovati.Tudi nabor Čukov je ena velika štanca - "vse po istem kopitu". Da ne omenjam besedil... Ampak očitno narod to nerazumno rad posuša.... Meni so ...prikaži večso šli na živce, ko sem jih prisiljeno moral poslušati na šolskem igrišču pod oknom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.