Slovenija
3626 ogledov

Jasno, kaj bo s stavko šolnikov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 22:37 19.november 2018.

    Slovenski spomin je res krajsi od spomina zlate ribice. Ko je udarila kriza so ljudje v gospodarstvu brez najave bili ob 15-20% place ali pa izgubili delo. ljudje v JS pa so redno dobili placo 5ga v mesecu. potem so ...prikaži več morali biti solidarni z 8% linearno, kar pomeni, da je J razred bil precej bolj solidaren kot vsi ostali od 30 navzgor. Sedaj odpravljamo solidarnost 8% za nazaj z dodatnimi placnimi razredi. Ljudje v gospodarstvu so bili ob prihranke, ker so morali preziveti, JS pa bi se rad otresel

    • jakec1575 22:41 19.november 2018.

      vsakrsne solidarnosti do vseh ostalih sodržavljanov s tem, ko bi rad nadoknadil solidarnost iz tezkih let. pri tem se ne vprasajo od kod 300 dotatnih milijonov. Vmes je placa normalno rasla s stroski. Ucitelji so druzbeni pomembni vendar raje denar ...prikaži več namenite za nova pripravnistva, kot za svetnike, ki ze imajo visoke place.

  • Avatar Sandralita
    Sandralita 00:00 20.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • monique 21:18 19.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite >><>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.