Slovenija
189 ogledov

Javna uprava: z majsko plačo pride od 350 do 791 evrov regresa

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • svašta 07:56 02.junij 2016.

    pa dopišite še, da je to bruto in ne neto...

  • kapibara 08:36 02.junij 2016.

    Jupiiiii, jutri (3.) bo na bankomatu zacingljalo cerka 600 euriča VEČ.. :-)

  • Pepe007 09:25 02.junij 2016.

    Saj piše in tudi logično je, da se zmeraj navedeni bruto zneski, ker je neto odvisen od posameznikovih olajšav.

  • manch 10:42 02.junij 2016.

    A zagotovljena služba še ni dovolj, morajo dobit še regres?\s\sV gospodarstvu pa ljudje zapirajo firme, ker ne morejo plačevat vedno višjih davkov.... Važno da se svinje hrani.....

  • Avatar olor
    olor 15:01 02.junij 2016.

    V TEŠ 6 dobijo 1700€, a ni to fajn?

  • kapibara 15:14 02.junij 2016.

    @krena..Imaš prav !! Moja plača brez dodatkov+ kredita- keš na mizo je: 640+ dodatki - (na 35 podlage) 750 euriča..LPPje pa za prevoz

  • kapibara 15:14 02.junij 2016.

    ..brez kredita..

  • kapibara 15:15 02.junij 2016.

    Za tiste v Teš..

  • kapibara 15:16 02.junij 2016.

    Ko bi ti vedel, kdo je na plac, ves vesel..- 60% zaposlenih v JU, ŽE NE.. !!

  • Franjo Erman 16:32 02.junij 2016.

    ker tako uspešno delajo zgubo. nagrada mora biti

  • kapibara 18:48 02.junij 2016.

    Minusarji imate prav, zmotu sem se : 640 v + bo zacingljalo.. :-)

  • blueone 18:49 02.junij 2016.

    Čakaj, nerazumljivo napisano, a ko kredit odbiješ, pa dodatek izvzameš dobiš 750 €...aja pa katera stopnja izobrazbe?

  • kapibara 18:52 02.junij 2016.

    Z Opazko: Zakaj bi si odpiral sp- sem v JU..Zakaj ti odgovarjam: Ker NE veš, da DELAMO v JU, TUDI za 640 neto plače.. !!- in mi delamo, da pokrivamo rabote tistih, ki jih ti- vi preko občil poznate ...prikaži večte , s plačo 4000 v +

  • mph 21:04 02.junij 2016.

    Osebno ti privoščim vsak cent. Cerarju, Mramorju in podobnim pa, da bi se nekega dne zbudili brez vsega, brez stanovanja, brez centa, .... in naj tako preživijo.

  • manch 21:23 02.junij 2016.

    Ti si ziher kakšen javnosektoraški vratar, ki dviguje rampo in misli, da z minimalcem in vsemi dodatki, ki ste si jih izmislili javnosektoraši, zasluži premalo?Butec!

  • manch 21:26 02.junij 2016.

    DA!TUDI medicinske sestre, ki pijete kafete po svojih "sobah za počitek", namesto da bi skrbele za bolnike, ste krive. Pa zdravniki, ki prespijo vsa dežurstva, vmes pa še zašuštrajo bolnike in za to ne odgovarjajo, tudi.DREK NA DREK!!!

  • Ronald Reagan 07:25 03.junij 2016.

    Pa koga briga tvoj kredit...saj je tvoj...vsak ima svojega.

  • jakec1575 11:24 02.junij 2016.

    Jutri je dan za urejanje zahtevnih stvari v javnih ustanovah. javni usluzbenci bodo vsaj do 13ih izjemno prijazni, vse se bo dalo urediti. Splaca se izkoristiti to. Tam proti 14.30 pa sem jim bo ze mudilo, usluzbenkam po nakupih za ...prikaži več nove denarnice in cevlje, zato trgovci pozor, jutri si lahko zasluzite mesecni variabilni del. Zvecer pa bo prava poletna orgija. Veliko veselih ljudi na pijaci,ki bodo razglabljali o poletnih dopustniskih vragolijah. Iskrilo se bo jutri zvecer.

  • krena1974 14:42 02.junij 2016.

    daj se raje pozanimaj koliko zaposlenih v javni upravi je pa na minimalni plači in jim bo tale regres še kako prav prišel, ti tele omejeno! Po tvojem komentarju sodeč nisi zaposlen in po tem lahko predvidevam, da ko se ...prikaži več bo našel nekdo ( že zdaj mi je žal tega delodajalca) ki te bo zaposlil boš tudi ti svinja ki se bo hranila mar ne???? butl nešolani

  • jakec1575 15:25 02.junij 2016.

    Gre za opazko, ne obsojanje. Lej, če ti je težko. Odpri s.p. ali svoj d.o.o. Pa vsak dan razmisljaj, kje bi lahko dobil stranke za svojo storitev. A bos napraskal prvi mesec ali bo ze prvi mesec - v denarnici. ...prikaži več Kako dolgo se bos sel igro? dokler ti uspe ali bos ze po 3 mesecih zaprl. Pri tem, da moraš plačati vse prispevke, izplacati placo, ce imas d.o.o. vsak mesec. Če imas zaposlene te pa na dan place boli glava in si malo tecen. Če vam kaj ni v JU prav, spremenite. Zamenjajte male šefe, velike šefe, delovne procese. vse se da. Razen za javnega usluzbeca. On pravi, vedno, da se nic ne da. Se mu pa vsaj 1x na leto smeje, ko dobi regres. ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.