Slovenija
59 ogledov

Javni poziv Adre podjetjem: hrane ne mečite stran, darujte jo za begunce

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 12:49 23.oktober 2015.

    Konec koncev raje nekaj podarim človeku, ki to potrebuje in mi je za to hvaležen. Ne pa da serje za vsakim vogalom, zažiga šotore, nima dokumentov in ne ve kako mu je ime, in tako naprej. Res je tudi kakšen ...prikaži več procent tistih, ki jim je pomoč potrebna, toda žal. Konec koncev so pa še kakšen teden nazaj predstavniki vlade zatrjevali, da so popolnoma pripravljeni. A mogoče niso in so lagali?

  • Presvetli 16:39 23.oktober 2015.

    Kakec daj obrazloži mi nekaj,ker si ti tako pameten in vem,da mi boš edini znal odgovorit!Od kod imajo begunci toliko denarja v žepu??Če jih vprašaš,ti povedo da so vse doma prodali!!!!!Kaj bodo prodali na vojnem področju,kdo bo te tam kaj ...prikaži več kupil??Ker si tako pameten pričakujem tvoj odgovor!

  • MihaMB 11:45 23.oktober 2015.

    In kaj je v tem čudnega? Seveda so mi bližje Srbi kot Sirijci, Afganistanci, Pakistanci in podobni...

  • Lapanka 11:42 23.oktober 2015.

    Vsaka čast vsem prostovoljcem, ki imajo voljo, čas in motivacijo, da pomagajo beguncem. Brez njih bi mediji poročali o veliko večji humanitarni katastrofi.

  • valerijakregar 12:28 23.oktober 2015.

    žal mi je, a ob nekaj 1000 lačnih slovenskih družinah niste delali nobene panike !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:32 23.oktober 2015.

    Glih sem dobil pol plače,samo sporočte kam jo nakažem,da bodo begunčki siti in na toplem!!

  • edstark 12:37 23.oktober 2015.

    Seveda smo darovali in z veseljem bi še daroval, tudi denar! Samo dejstvo je da ti ilegalci ki prečkajo slovenijo pomoči NE POTREBUJEJO!

  • jakec1575 12:44 23.oktober 2015.

    Po 4 letih vojne in neurejenih sanitarij bi tudi ti sral za vogalom hise ali na polju, samo, da tega se ne ves. Ej, drugace pa je to ciscenje izvrsten zasluzek za komunalne sluzbe, sam nasi naj se zmenijo za ...prikaži več evropski denar. A si opazil, da ti vidis probleme jaz pa resitev? :)

  • kuki11 12:46 23.oktober 2015.

    Ne morem verjet, da je večina beguncev mlajših moških. Slovenija bo še drago plačala to naivnost, pa upam, da se motim. Primerjajte begunce iz bivše Juge in te, pa vidite očitno razliko. Lahko delite minuse, vendar se bo resnica kmalu ...prikaži več pokazala. Oče mi je vedno govoril, ne tepi roke , ki te hrani. Kaj pa paočnejo ti migranti. Zažigajo šotore in razmetavajo hrano.

  • vzev 12:56 23.oktober 2015.

    Beži se v prvo varno državo. Ne pa v kar nekaj km bolj oddaljeno in precej bolj bogato državo.

  • GERE 12:56 23.oktober 2015.

    Plačam kruh, plačam vodo, plačam scanje in plačam sranje! kaj bi še ti radi, da vzamem kredit in jim kupim avtodom.

  • Avatar mike1968
    mike1968 13:18 23.oktober 2015.

    spustite jih naprej pa bo. Avtobusi naj jih poberejo na meji s Hrvaško pa gremo proti Avstriji...http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/147725/migranti-begunci-iii

  • OF 13:52 23.oktober 2015.

    Je bilo še marsikaj hujšega od tega kar je danes.

  • McClain 15:47 23.oktober 2015.

    pakaj je s teboj???

  • McClain 15:48 23.oktober 2015.

    kaj je s teboj, Jakec??

  • smejka 16:30 23.oktober 2015.

    Na nas se politični vrh spomni,ko rabijo denar itd.

  • Presvetli 16:31 23.oktober 2015.

    imaš,kateri bo potreboval službo. Tole je že vnaprej najavljeno,da je poceni delovna sila,če ne bo kaj drugega narobe prej!!Politika EU je da lahko šefi odpuščajo delavce kakor si želijo,tud pri nas bi želeli tak zakon sprejet.Tukaj imaš sedaj tudi odgovor ...prikaži več zakaj!Vsak zakaj ima svoj zato in nič se ne dogaja slučajno temveč vse dobro premišljeno.

  • smejka 16:32 23.oktober 2015.

    Koliko ste osebno prispevali,razen podobnih komentarjev?Tudi k sebi domov jih lahko vzamete.Boli me le to,da izkoriščajo ženske in otroke za dosego svojega cilja.

  • smejka 16:35 23.oktober 2015.

    Pripravite Falcon in jih odpeljite...bo vsaj koristno uporabljen

  • maresem 11:45 23.oktober 2015.

    za begunce ja... a teh je morda 20%, ostalo pa je ena navadna brezbrižna horda, nehvaležna za vse, kar dobi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.