Magazin /magazin/film-glasba-tv
7860 ogledov

Jaz sem Luna: Oderuštvo? So vstopnice pri nas dražje kot drugje?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 10:46 26.marec 2018.

    Jah, ovce se striže. Mame ovce vzgajajo ovčke. Že da odrasle ženske gledajo južnoameriške, turške, slovenske oz. kakršnekoli limonade, je bizarno. Da pa to gledajo njihove hčere, pa človek sploh ne ve, kaj naj si misli.

    • the_master 13:02 26.marec 2018.

      Word! In očitno teh ovčk ni malo, glede na to da jim je uspelo razprodati dva koncerta.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:21 26.marec 2018.

    Mame,ki vam je predrago,pelte otroke na punk koncert v Kino Šiška,pa še alkohol je cenejš,kot na tele Lunatike,ki so na stopnji male šole ali nižje?

  • Avatar karjola
    karjola 06:14 27.marec 2018.

    mister Robert Žagar, zelo pameten izgovor imate za drage vstopnice. Enrike, scorpions, metallica in ostali pa so slovenska narodnozabavna muzika po vašem mnanju. HAHA!! vse skupine imajo ogromno spremstvo, in neverjetno celo lokalni bendi ki igrajo za 100 evrov celo ...prikaži več noč imajo svoje tehnike. Res ste smešen mister Robert Žagar. Dejte raje povedat po resnici da ste si dodali svoj lonček in izkoristli priliko. saj vsi vemo kako pes teče, kajne mister Robert Žagar.

  • stanci 21:00 26.marec 2018.

    Še dobro, da imam dve hčeri starejši, najmlajša pa še ne ve točno kaj je to. Prihranil bom 100 eur. Sem srečen Gorenjec...

  • Pepe007 20:18 26.marec 2018.

    Ceno določa trg. In če so uspeli prodati dva koncerta, potem je očitno cena pravilno zastavljena. Priznam sicer, da ne vem kdo je to, ampak nimam nič proti, če ljudje, ki jih to veseli, gredo na tako reč in plačajo ...prikaži večo s svojim denarjem.

  • maresem 07:11 27.marec 2018.

    Za kozlat... služite na otrocih. Sicer pa kdo so sploh ti bizgeci?!

  • miki1234 14:05 26.marec 2018.

    "gre pri koncertu Jaz sem Luna za mednarodni dogodek" -> LOL mednarodni dogodek

  • kapibara1 18:43 26.marec 2018.

    Ni Be bi risti, ki postavi ceno, Bebo je tisti, ki tako ceno plača.. narcisoidni pobalkanjeni državlja SLO :-(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.