Svet
88892 ogledov

"Jaz sem vozil ta tovornjak. Še danes mislim na to."

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vozniček 19:59 21.september 2020.

    Koliko se jih vsak dan tako izvleče, pa jih nihče ne posname... Policije je premalo na cestah, ko pa je, pa takšnih ne ujame. Vsakomur diši "easy money", takšne je pa težko ujeti...

  • pero02 15:53 22.september 2020.

    Takšne stvari se dogajajo pogosto,največ je sekanj v ovinek v Sloveniji in voznik kamijona vsakodnevno doživlja takšne šoke,ne vem pa zakaj ni v zakonu obvezen videonadzor,ki bi bil vezan na tahograf in bi lahko posnetek izvlekla samo policist,tako bi voznik ...prikaži več kamijona imel nekakšen dokaz,kaj se je zgodilo.

  • Avatar Anniskossa
    Anniskossa 00:37 22.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • banedih461 22:55 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • sam1 08:32 22.september 2020.

    Ja,če bi vsak tako doživljal takšne pojave,bi bila psihiatrija polna poklicnih šoferjev-tudi norci na cestah so sestavni del šoferaja in če takšne škarje doživljaš in sanjaš še dva meseca,je boljše,da pustiš ta posel in greš v tovarno za stroj,ker se ...prikaži več ti bo prej ali slej zrolalo.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.