Slovenija
100797 ogledov

Po novem boste morali takoj sprejeti službo, ki vam jo ponudijo

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:18 12.november 2020.

    Ste levaki že slišali,da je tudi za podporo in denar ,ki ga dobite iz borze moral nekdo DELATI?? In vaša dolžnost je,da delate pa tudi,če ne dobite plače saj je treba tudi podporo nekak odslužiti!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:22 14.november 2020.

    Vidim, da mnogi ne veste "v čem je fora"....V domovih za ostarele je praktično ostalo le še 30% osebja..Ostali so okuženi ali pa se delajo, da so...In vlada bo s tem odlokom zagotovila "kanon futer" za domove....VSI BREZPOSELNI bodo morali ...prikaži večli sprejeti delo v teh domovih...kvalificirani ali ne....tiste, ki bodo okuženi, zboleli ali umrli, se bo pač zamenjalo..

  • TistoPravo 10:00 12.november 2020.

    Se mogoče spomnite, kako so okrog leta 1995 delali z delavstvom ko se je delilo družbeno premoženje? ...brez opravnin se jih je v rit brcalo. No sedaj so prišli časi, ko prihaja plačilo za to! Delavcev ni, ker potomci od ...prikaži več v rit zbrcanih ni in jih ne bo...ker so videli, kaj se nardi in kako je dobrota sirota. Sedaj se bo izstavil račun na pravi strani.

  • Laznivi 23:37 11.november 2020.

    Lenuhi ,delomrznezi ,pijavke druzbe ze delijo minuse 😜

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:21 12.november 2020.

      Jaz bi jim ukinil vso podporo in,če nebi hoteli delati!! Tudi za podporo bi mi hodili čistit okolico in kidat sneg kdo pa ne bi hotel pa vse ukiniti naj gre tja kjer mu bodo kar tako talali denar!!

  • Avatar praufo
    praufo 19:27 15.november 2020.

    odkard je SDS na oblasti, celo delo ponujajo ... nikoli mi nihče ni ponudil dela vedno sem prepričeval in se boril ... medtem ko bodo trume brezposelnih bo pa sds zaposljeval ... mogoče bi bil pa lahko čistilka v firerjevi ...prikaži več bajti ... sam je pa spet druga občina avta pa nimam, javni prevoz pa ne dela ... ja hudič je to

  • 89dc2940ad19520f7807300ef7932d5fc80c7d5d 10:39 15.november 2020.

    Že sedaj težko dobiš pravo delo za svoj poklic in zdravstveno stanje. Sedaj bodo lahko ljudi z kroničnimi boleznimi pošiljali na delo iz odročnih krajev, kjer nimajo niti javnega prevoza delati daleč stran od svojega kraja na neustrezna mesta. Posledično ...prikaži večo več odsotnosti iz dela in še večja luknja v proračunu. Slabo se jim piše. Enim in drugim. Bolje je zaobiti ta zavod za zaposlovanje, ker tam nimajo občutka za primerne zaposlitve, ampak delajo po nekem slabem načrtu, ki je na silo narejen.

  • TistoPravo 01:44 12.november 2020.

    Zadnja faza. Še ti prisilit, kar je preostalo...da se vlačijo nezadovoljni in ubirajo krive poti pri suženjski obliki dela...ljudje bodo prisilili, da delajo z covid bolniki :) ...daleč ste prišli naši vrli oblastniki brez roka uporabe...

  • TistoPravo 01:49 12.november 2020.

    Ne vem zakaj plačujejo čakanje na delo. Ljudje so źe plačani, da bi pomagali po navodilih vladarja...zato za čakajo doma?

  • TistoPravo 02:02 12.november 2020.

    Delo pod prisilo bo izgledalo kot trenutni boj z virusom. Neuspešno. Dokler ne bodo dali vsakemu bankovcu rok trajanja za njegovo uporabo, iz tega sistema ne bo nič. So pa že krepko v zamudi, ker podkupovanje "naroda" z subvencijami je ...prikaži več že zdavnej pogruntana fora. Če bi imel denar rok trajanja, bi ga bilo za vse dovolj da se vse nsredi z veseljem in ne pod prisilo..,medtem pa stalno govort, denarja ni!

  • silva6 09:43 12.november 2020.

    Strokovnjak z zavoda za zaposlovanje. Lepo vas prosim zaposleni se obnašajo kot ,da še osnovne šole nimajo končane.

  • srecnii 14:50 12.november 2020.

    Sramota za nekoga v politiki, da ne pozna dosedanjih novosti. To velja že leta. Poiščite moj komentar

  • milan654 11:17 14.november 2020.

    ibrahim stabo se strinjam

  • ibrahim 22:26 12.november 2020.

    Kar na silo riniti ljudi v delo GROZA!!!

  • Avatar praufo
    praufo 21:34 12.november 2020.

    ta naslov članka je tako neverjetno čuden, da sploh ne vem če kaj takega obstaja ... še nikoli v življenju mi ni nihče ponudil službe , meni osebno ... ne vem jest to prvič slišim, bil sem že stokrat zavrnjen ...prikaži več , ne vem zaradi nekih profilov, pa ne vem kaj, sploh ne vem za kakšne profile gre ... in zadnja služba je bila preko vez ... potem pa konec ... da bi pa kdo meni ponudil službo? HALO! ... a je to zdej neka druga država al kaj? zarad korone se pa kar ponujajo ... pa sej vsi odpuščajo

  • becar 10:41 12.november 2020.

    Prvi korak do delovnih taborišč

  • miran8 15:58 12.november 2020.

    Bo treba ustavo spremenit (49 člen) vsakdo prosto izbira zaposlitev...pa tako naprej

  • rd2dmk2 10:30 12.november 2020.

    kdor ni bil nikoli prijavljen na zavodu naj bo tiho. kaj ti ljudje delajo tam si zamislit ne morete. ko boste z napotnico zavoda šli delat k nekemu delodajalcu zastonj, zraven pa bo ta delodajalec dobil še državno subvencijo, istočasno ...prikaži večo delatei na črno in vas še inšpektor za delo lahko kaznuje in vse z žegnom zavoda za zaposlovanje. in naslednji primer, vse šole rabijo hišnike za 4 ure na dan. a ni to čudno ? pa delite za 400 eurov bruto/mesec.ravnatelja pa za osem ur/dan.

  • Avatar praufo
    praufo 18:24 11.november 2020.

    meni je zavod ponudil delo v vrtcu, potem pa še delo s prizadetimi, posebna šola ... ne vem, če bo to nujno bo pa nujno, se bom pa m pasel ... norci s korci

  • MK 17:42 11.november 2020.

    Čestitke ekipa! Tole so prave zadeve za nas podjetnike. Podpiram čisto vse iz tega zakona. Končno je v vladi na sociali stranka, ki ve kako se stvari streže. Bravo NSi.

    • TistoPravo 01:52 12.november 2020.

      Ekipi čestitke...že nekaj mesecev plačuje čakanje na delo doma, zdej ima pa probleme z delavci.,,no povej mi, če je to normalno? Ti bi morali bit vsi na voljo na zavodu za zaposlovanje, zdej se jih pa z nekimi kvazi ukrepi ...prikaži več ščiti...tudi pred tem, da bi mogli zdej jit v prvo bojno delat z covid bolniki brez pardona...plačuje se že ljudi iz proračuna, v nedogled, oni pa iščejo tiste najbolj na dnu...

    • MK 08:47 12.november 2020.

      problemi z delavci so od vedno, poklicev, ki jih ne ustvarimo, moramo pripeljati, 5.997 ekonomistov pa tudi država ne rabi... enako pa očitno ne 35 doktorjev znanosti letno, "opraševanje ličinke afriškega metulja v bioraznovrstno soljeni zemlji" pač ne rabimo. ko ...prikaži več bo folk začel razmišljat kaj bo lahko v življenju počel, da se bo lahko preživljal bo pa mogoče drugače

    • TistoPravo 09:59 12.november 2020.

      Se mogoče spomniš, kako so okrog leta 1995 delali z delavstvom ko se je delilo družbeno premoženje? ...brez opravnin se jih je v rit brcalo. No sedaj so prišli časi, ko prihaja plačilo za to! Delavcev ni, ker potomci od ...prikaži več v rit zbrcanih ni in jih ne bo...ker so videli, kaj se nardi in kako je dobrota sirota. Sedaj se bo izstavil račun na pravi strani.

    • MK 11:14 12.november 2020.

      kaj? vsak je dobil certifikat, če si ga slabo vložil pa to ni problem države. če si butast to ni opravičilo. jaz sem bil otrok pa sem vložil v Istrabenz

    • TistoPravo 15:31 12.november 2020.

      Odpravnine delavcem...kje so?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:16 12.november 2020.

      MK Veš zveza lenuhov Slovenije se z tabo ne bo strinjala!! Jaz,ki pa delam praktično vse življenje v gospodarstvu in nisem prejel v življenju niti ene podpore pa se še kako strinjam!!

    • MK 17:46 12.november 2020.

      ja, če bi lahko bi delil šamarje ljudem iz te zveze

    • TistoPravo 07:13 15.november 2020.

      Sj bo narava povedala, kdo ima prou...ta glavni po 90tih so bili 50 letniki, ki so danes pr 80tih. Vse se vrača, vse se plača. Lopovščina lastnega naroda nikoli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.