Svet
29867 ogledov

Bomo zdaj priznali, da so imeli Avstrijci prav?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar R_D
    R_D 16:14 14.november 2022.

    Bobnarjeva, fajonka, golob...ves čas lažejo. Ampak očitno je folk tako bolan ali pokvarjen ali sprevržen ali karkoli že, da voli in izvoli lažnivce, manipulatorje, multi milijonarje (PV celo z državno elektriko), predsednico, ki plačuje nižjo dohodnino kot nekdo s povp. ...prikaži več plačo itd. Za nagrado pa taisti folk dobi višje davke, nižje plače in penzije, migrante itd.

    • kapibara1 16:21 14.november 2022.

      Izjava: Jest s 3 jurji € ne preživim.. je padla na plodna tla..

  • mirror 16:00 14.november 2022.

    Vprašajte našega Goloba, Fajonovo in Bobnarjevo.

  • lojs 17:17 14.november 2022.

    a da bi avstrijcem priznali, kaj pa? ... hm, ne vem jaz sem še vedno v zanosu kongresa svobode, tako da sploh ne vem zakaj gre, po kongresu smo vsi veselo plesali in se zabavali in bilo je prijetno vzdušje ...prikaži več ... a je mogoče kaj narobe?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:40 15.november 2022.

    Kot vedno povem, sem zaprisežena levičarka ampak kar se migrantov tiče in odstranitve ograje, se absolutno ne strinjam s trenutno oblastjo, niti s smernicami EU. Prvo moramo zaščititi sebe. Evropa je obljubljena dežela za marsikoga, za nas Evropejce pa pa ...prikaži več žal spreminja v precej nevarno območje, med drugim tudi zaradi migrantske politike.

  • lojs 17:21 14.november 2022.

    sem pa bral v nekih komentarjih, kako so se nekateri razburjali zaradi vstopa hrvaške v šengensko območje ... nekateri komentatorji so šli do te skrajnosti, da so navajali, da bi nekatere ljudi celo na kol nasadili ... ne vem, zelo ...prikaži več hude emocije, bomo videli kako bo ministrica komentirala tako ekstremne čustvene napade ... premier golob sicer pravi, da sovražnega govora ni več, tako da smo lahko umirjeni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.