Slovenija
23 ogledov

Je Jankovićev sin utajil davke?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gggg 08:17 04.oktober 2011.

    Glede na to, da je uveljavljena praksa odvzem takega nezakonito (brez davka) dobljenega avta, pričakujem, da bo tudi tokrat tako. Če avto (ali pa katerokoli drugo stvar), ki jo nekdo pridobi z bistvno manj utajenega davka odvzamejo, je logično da bodo tudi tega.

  • 1111 08:38 04.oktober 2011.

    ...v sloveniji je logika, neznanka! :)) da o poštenosti ne govorimo!!! :((

  • privat 19:29 04.oktober 2011.

    V Sloveniji se sprašuje če je politični sin oropal državo??? Jaz lahko mirno rečem ..spi Janković ti prasci si nezanjo riti obrisati,kaj šele bogatašu kaj dokazati!!

  • PIKO5 22:30 17.december 2011.

    Kje pa je PROTIKORUPCIJSKA KOMISIJA , kje je državno tožilstvo sodstvo policija,.Se vidi, je na pohodu serbjanska šajkaća.Turčin,kučko, stanovnik, tako pa naši delajo to je TRANSPARENTNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • hubertfast 10:49 04.oktober 2011.

    Se pravi, da mercedes sploh ni njego in da ga imam v najemu. Ha, ha potem se mu pa itak fučka za njega. Razen, če je zadaj povezan v celo verigo uvoza, zato, da bi potem enkrat pristal v njegovih rokah.

  • širhakl 11:28 04.oktober 2011.

    JA,RECMO.FIRMA,KATERE SOLASTNIK SEM,LIŽE MEČKO,JAZ GA FURAM PA ZANIMA NEJ ME AL JE LIZIKA PLAČALA CESARJU KAR JE,KAO,NJEGOVEGA?HALOOO!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.