Avto
2619 ogledov

Je nakup športnega terenca zares smiseln?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tudbognasvečnereši 10:42 04.december 2019.

    Ljudje kupujejo SUV-e samo za dvig svojega ega., saj SUV-i nimajo prav nobene dodane vrednosti glede na druge kategorije.Članek pa tudi ne razkrije da imajo ti avti zaradi svoje škatlaste oblike in velike teže tudi do 50% večjo porabo, kot ...prikaži več manjši modeli z enakim motorjem.

  • slavko342 11:28 07.december 2019.

    Razmišljajmo še naprej: Ali se sploh splača kupit avto? Ali se sploh splača hodit na dopust? Ali se sploh kaj splača? Ne moremo vse gledat skozi denar in pozabiti na čustva, država te bo za velike neracionalne nakupe vsak dan ...prikaži več bolj udarila po žepu. Če to zmoreš brez problema, zakaj ne!

  • stromar 13:39 04.december 2019.

    Ni glih ego, predzadnja dva avta enoprostorca, visoko sedenje in ogromno prostora, 7 sedežev... Avtor tudi ni ločil fosilcev, hibridov in EV. No zadnji SUV se res splača, EV baterija 64kWh, preko 200 "konjev", navor 400 Nm, do 100 v ...prikaži večv 7s, vsa oprema, toplotna črpalka, letno 50.000km, doseg s 100% baterijo kombinirana vožnja po omejitvah, sicer tako gužva stalno, pozimi 400km, sicer 500km, polnjenje 90% doma, lastna sončna 12 MW letno elektrike... Obrok za EV 80€ manjši kot prej samo gorivo

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 00:02 05.december 2019.

    Je,jaz sem si pred kratkim kupil nov BMW X6 in sem zelo zadovoljen,pa tudi sirotinja se kar obrača za njim.Kaj češ,daš 140 jurjev,pa maš 15 let mir.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.