Slovenija
65 ogledov

Je po deložaciji res prespal v garaži?

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maneken 12:43 17.marec 2012.

    "Je noč res preživel v garaži?"--a se vam, od vsega hudega, že malo meša na Žurnalu? Najprej te izseli zmedeno sodstvo, potem pa te linčajo še novinarji, ker si se vozil z mercedesem. Če bi pa kockal, bi ...prikaži veči bilo pa v redu, kajne?

  • privat 21:09 17.marec 2012.

    jaz mu pa predlagam...čim prej na EU sodišče...ker naši možje z čini so izgubili razum...jaz sem a sodnica ,kaj mi pa morejo??Ja verjetno res v taki družbi čisto nič!! Lahko pa nekdo z večjimi čini čuti neko poslanstvo in ukrepa ...prikaži veča in to po meri pravice...

  • privat 21:49 17.marec 2012.

    verjami meni...tej sodbi se da uporekati v pravni državi...res pa je da to Slovenija ni,je pa Eu sodišče ,ki bo vsekakor ugodilo dolžniku ! Res pa je da vse to bojo plačali davko plačevalci in ne sodstvo ali sodnica ali ...prikaži več rubežnik! zato ..kje pa je odgovornost sodnikov?? Ja delavci imajo vso odgovornost ,tudi tako ki je ne bi smeli imeti...

  • Fulmmer 13:01 17.marec 2012.

    A ni grozil da bo umrl v svoji hiši? Pol le ni tako kot si želi prikazat. Upam samo da se ne bo šel blamirat pred kakšno mednarodno sodišče, že samo luč od Mercedesa je dražja kot njegov dolg....

  • privat 13:09 17.marec 2012.

    pa verjami državi??? treba bo zopet menjati oblast....

  • privat 13:31 17.marec 2012.

    V Sloveniji ne bo doživel pravice...vsekakor čim prej zadevo prenesti na EU sodišča in terjati odškodnino!!

  • Julijana Živec 13:55 17.marec 2012.

    V Sloveniji ne bo doživel pravice...vsekakor čim prej zadevo prenesti na EU sodišča in terjati odškodnino!!Evropsko sodišče bo zahtevalo ,da odškodnino plača Slovenija - slovenski davkoplačevalci.Ali bomo potem zahtevali vračilo odškodnine in sramote od vpletenih.Zlasti, osebno od sodnice????

  • tralala 14:10 17.marec 2012.

    +1

  • tralala 14:27 17.marec 2012.

    Super. Vsak lenuh in ignorant se lahko pritoži na EU sodišča! Odlična spodbuda za preostale nategovalce države.

  • Trsten 16:01 17.marec 2012.

    Naj proda mercedes i si od trenirkarjev sposodi keš pa bo imel za novo bajto.Najbolje bi bilo da gre nazaj domov.

  • tralala 18:16 17.marec 2012.

    ej, primitivc, narodnost nima nič s tem. In svojim fašističnim 'trenirkarstvom' dokazuješ svoj nivo.

  • rakun 19:04 17.marec 2012.

    Še pretepst bi ga moral, kaj se pa dela budalo. Vsako dejanje ma posledice. Zgleda, da je Zoki to malo pozabil.

  • rakun 19:06 17.marec 2012.

    ti že ne veš kaj je pravica

  • privat 20:34 17.marec 2012.

    kakšen je on upnik...????? Za 130€ pa upnik?? In ta firma ne bi preživela ,če bi pozabila na ta denar??? Pa še taka urgenca v rubežu! Daj ta igra ima verjetno večjo ozadje kakor ti misliš....mislim da je nekaterim to ...prikaži več samo zadišalo po dobičku in teh 130€ je samo nek

  • privat 21:22 17.marec 2012.

    bojmo se mi naših sodnikov in drugih (cenzura)...bojmo se mi da nismo naslednji ...za zgled pravijo!! Pa kaj res noben ne upa udariti po teh marmornih mizah???Dost je! kake riti so to??

  • privat 21:26 17.marec 2012.

    jaz bi tudi grozil...al ti ne bi?? Kaj misliš da ne bi grozil predsednik amerike?? ...to je le človeška prva črta osebne obrambe in človek vsekakor čuti svoj jaz v veliki povezavi z svojo hišo ,družino...

  • Trsten 16:00 17.marec 2012.

    Naj proda mercedes i si od trenirkarjev sposodi keš pa bo imel za novo bajto.Najbolje bi bilo da gre nazaj domov.

  • privat 20:22 17.marec 2012.

    ti pa si kaliber...ja mera človečnosti je mera pravice!! Pravijo da je ta primer za zgled drugim ,ki dolgujejo nekaterim ...aj je zgled in to zgled fašizma v nekaterih državah in da smo natančni v državi brezvladja in brez zakona ...prikaži več Slovenije!!! Nekoč je Hitler govoril pobijte te žide da so zgled drugim ljudem...in to se ponavlja kakor vidimo.Bolezen človeštva (vsaj Slovenskega dela) je postal ne rasoden in da rečem imajo polno rit vsega ,da ne poznajo več pravih smernic Slovenije!! Vse to je hudobija in Hitler je tudi nekaj časa bil ok,nato je zblaznel in iskal neka opravičila kakor ti naši voluharji...vseeno za to ni opravičila in potreba je po menjanju političnih sedežev...kot prvo naj odstopi predsednik sodišča ,in minister za pravosodje...Slovenija ima druge smernice in vse drugo je samo rezultat,ki ne bo prinesel nekaj dobrega.Ponavljam mera je človek in družina ,vse drugo je del fašizma!!

  • privat 20:31 17.marec 2012.

    halo avto ni njegovo...kaj ti dojemaš??? Avto je na lizing in to se zopet tebe ne tiče!! Če hočeš tako avto ,prodej svojega (starega) in plačuj lizig in še profitiral boš ,ker ga neboš toliko popravljal...On je brez avta je končni izračun!!

  • privat 21:00 17.marec 2012.

    tralala...Slovenija nima sodišča ki bi lahko pravično sodila(vsaj končni izračun) bil sem tam in videl...to je kot da bi SS-ovcu dal moč in on bi razsodil...in misliš kaj bi SS-ovc razsodil...ja nekaj takega kakor to cenjeno sodišče...samo ponavljam ni pravica ...prikaži več ,da ima nekdo moč za 130€ po hitrem postopku uničiti družino..kdo sploh o tem računa??Kaj bojo vse nataknili na socialno pomoč...tudi hitre zaslužke . Pravico pa je treba postaviti...sodnici vzeti licenco,minister naj odstopi! Kaj misli sploh kdo odstopiti ,če ga kdo toliko zaserje?? Ne v Sloveniji to ni mogoče...enostavno ker so uplivni možje zgubili razsodnost!! Če bi bil jaz sodnik ali minister ,bi odstopil ,gospodu(žrtvi oblastnosti) bi se opravičil...samo minister ni jaz in sodniki zopet niso jaz! Danes je vse to brez časti in brez osebne odgovornosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.