Svet
11015 ogledov

Je to Putinova jahta?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 12:24 25.marec 2022.

    Hmmm zanimive akcije po svetu...me zanima kako gledajo na vse skupaj preostali bogataši, saj če so se tokrat na udaru znašli Rusi, to samo pomeni, da ko nekomu ne bo všeč s katere države prihajaš, ti bo lahko lepo zaplenil ...prikaži več tvoje imetje. Malo nevarne igrice se gredo posamezne države.

    • ico8 16:07 25.marec 2022.

      Seveda so to zelo nefer igrice, ker se na ta nacin igra z oznacenimi kartami ali kupljenimi tekmami. Kdor se spusca v prijateljstvo z kriminalci, se ne sme cuditi, da ga bo karma prej ali prej srecala. Pravzaprav sem pricakoval ...prikaži več od Putina, da je bolj premisljen politik...., ker vojskovodja ni in tudi nikoli ne bo! Ena sama katastrofa za ubogi ruski narod, da o napadenih sploh nebi, ker me je v bistvu sram, da zivim v tem obdobju in vidim, kaj se dogaja! Rusi imajo pac smolo, od Lenina naprej...

    • h4ck3r 21:03 25.marec 2022.

      Sam pa mislim, da nikakor ni nepremišljen politik in točno ve kaj želi doseči. Za razliko od nekaterih, ki mu štango držijo drugi, pri Bidru celo dobesedno, da se ne zvrne. Mene je Putin presenetil, da se je pustil tako ...prikaži več dolgo provocirati. Po čem te ni prepričal kot vojskovodja? Oz. s čim so te drugi, da to so. Je pa katastrofa, da kapitalizem današnji dan prevlada pred zdravim razumom. Prvi računi pa so že tu....

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:57 25.marec 2022.

    ha ha ha,kar zaplenli bodo ja,kaj ste šuknjeni

  • Boštjan Bratina 13:19 25.marec 2022.

    Tole so ekstremno komunistične metode, da zapleniš premoženje kogarkoli brez sodnih odločb oziroma sploh brez pravdnega postopka. Tako so recimo nekoč plenili fabrke, zemljišča itd... kapitalistični zahod se je nad tem zgražal, danes pa sami delajo tako. Narobe svet.

    • ico8 16:14 25.marec 2022.

      Bratec "nas", plenili so samo zato, da so vzeli tistim, ki so imeli, pa ceprav niso nic narobe naredili. Rdece barabe partizanske so oropale vile fabrikantov dobro stojecih Fabrik(katere deloma se danes delujejo pod imeni rdecih zlocincev), pokradli vse kar ...prikaži več je bilo iz grascin, gradov cerkev in tudi od premoznih kmetov, danes pa njihovi v istem pokvarjem duhu vzgojini nasledniki gledajo milijonske vrednosti na zidovih dedkov in se grejejo iz kaminov ukradenih iz grascin! Never forget!

  • marko345 13:40 25.marec 2022.

    Zaplemba premoženja, brez sodbe sodnega postopka- (npr. Neplačilo davkov, kraja ipd.) Je kaznivo dejanje tistega, ki je tako zaplembo odtedil. To je jasno kot beli dan. To z vojno, ki je ne podpiram nima prav nobene zveze.

  • Avatar Mirko
    Mirko 16:08 25.marec 2022.

    Moja

  • Naklonsky 14:31 25.marec 2022.

    Ideja o povojni obnovi s pomočjo sklada, ki naj bi se 'polnil' tudi z ruskim agresorskim premoženjem, je odlična!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.