Slovenija
1215 ogledov

Je Tonin lahko minister za zdravje?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 05:55 29.januar 2021.

    V državnem zboru sedaj o vsem odloča Plemeniti.

  • krucefiks 17:28 28.januar 2021.

    lahko je tudi miki maus al pa paja patak,samo če JJ reče

  • b131842ff4cf06b4da1fa73d8b0309a87f5ecde6 18:21 28.januar 2021.

    Vse je mogoče če jajo tako določi, ni prva zadeva katero je naredil da ni bilo po zakonu.

  • Avatar Leon
    Leon 08:02 29.januar 2021.

    Janša ni dal soglasja objavi razpisa za vpis na fakultete...potrebna bo članska izkaznica .

    • Avatar Leon
      Leon 08:05 29.januar 2021.

      Premier Janez Janša naj bi želel vedeti, katere poklice bo potreboval prihodnji trg dela, zato vlada včeraj ni dala soglasja k objavi razpisa za vpis v prihodnjem študijskem letu. Vpis na fakultete bi lahko bil za letošnjo generacijo zato ogrožen, ...prikaži več pravi rektor ljubljanske univerze.

    • Avatar Leon
      Leon 08:06 29.januar 2021.

      Profesor,dr. Jansha vas ima rad ....sledi twiter .

  • kontrahan 17:42 28.januar 2021.

    Tonin pa že joka v mamino krilo. Ubošček.

  • leonardo 07:38 29.januar 2021.

    Kako sem gledal in še gledam na vladavino Velikega? Ob začetku njegove vladavine sem bil besen, nato jezen tudi na opozicijo, nadaljeval sem s preziranjem. Kaj pa sedaj. Medtem, ko sem preklopil program, če sem ga zagledal na zaslonu, od ...prikaži več včeraj naprej ne čutim nič od naštetega. Ne boste verjeli, ko kaj slišim kaj je na novo poštudiral, prisluhnem in se nasmejim. Že od nekdaj rad gledam humoreske.Samo kaj, ko Slovenija počasi in zanesljivo tone. Vsaj kar se demokracije in zakonodaje tiče.

    • Avatar jate
      jate 09:29 29.januar 2021.

      seveda SLO tone navzdol,dokler se narod ne bo iz kavča dvignil gor,žal bo tako še naprej a do kdaj ?

    • leonardo 09:52 29.januar 2021.

      jate, v Sloveniji je tako, da jamramo, norimo in preklinjamo samo na kavču. Ko je treba narediti kaj konkretnega ne dvignemo svoje ritt s tega kavča. Sprememb zaradi jeznega naroda še lep čas ne bo. Pozicija pa kljub temu, da ...prikaži več vidi neumnosti, ki jih počne pv, ne dvigne svoje riti z udobnega kavča.

  • Naklonsky 10:50 29.januar 2021.

    Nikjer ni bilo nič objavljenega. "POP TV je v sredo zvečer namreč poročal ..." POP TV, TVSLO ... verodostojna informacija, ni kaj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.