Magazin /magazin/vip
51087 ogledov

Jelinčičeva hči leto po nesreči še vedno okreva, krivec pa nekaznovan

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:31 11.julij 2022.

    Me zanima ali je jelincic placal racun ali na roke. Ce je slednje bo tezko dokazal karkoli. Bo se zanimivo. Skoda, ker ima hcerka takega fotra. Upam, da se ne bo naucila tudi njegovih rabot

  • sam1 10:11 11.julij 2022.

    To naj cepec rešuje na sodišču in ne v časopisu.....

  • rd2dmk2 09:15 11.julij 2022.

    ja no.. šipa kaljena ima svoje zakonitosti. in ko je treba vgrajevat ma lastnik hitro prekratko špago za vse svoje želje. in potem so prošnje in moledovanja in še kaj. ko pa gre kaj narobe je pa vse kriv izvajalec.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:51 11.julij 2022.

    Važno, da je publiciteta. Jelinčiču je itak vseeno al je dobra al pa slaba. Škoda pa je, da ga je nasrkala njegova hči.

  • Avatar olor
    olor 16:31 15.julij 2022.

    Še kar okreva? 10 mesecev le koliko se je poškodovala? Prasec pokvarjeni. Vprašaj hči kako na trdo je zaprla steklena vrata. Naj ga firma toži za obrekovanje.

  • Željko 11:49 11.julij 2022.

    Jelinčič se strinjam s tabo. Problem v tej pojahani Slovenji je to da bo drekač če bo spoznan za krivega objavil stečaj in zaprl podjetje pa je. Kje je tukaj pravica in odgovornost?

    • jakec1575 12:38 11.julij 2022.

      Odgovornost je vezana na racun in garancijo. Ocitno pa tega dvojega ni

    • Avatar olor
      olor 16:36 15.julij 2022.

      Čim prej se odseli iz te pohojene Slovenije. Škoda da tlačiš to zemljo.

    • Željko 19:52 16.julij 2022.

      Olor najprej naredi kak dan delovne dobe in plačaj kak davek potem pa komentiraj ustroj te pojahane države z strani politke

    • Avatar olor
      olor 08:17 20.julij 2022.

      hahahaha... ta je pa dobra, kak dan delovne dobe??? o tem bi lahko pa govorila. In iz tvojega pisanja bi sklepal, da je imaš ti kar nekaj, ni pa rečeno da je imaš več kot jaz, torej si ti tudi ...prikaži več prispeval k temu, da jaz živim v pojahani Sloveniji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.