Slovenija
29898 ogledov

Jelko Kacin o tem, kakšna bo njegova usoda

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 10:16 25.marec 2020.

    Kacin je kar zadovoljen, da je konec delovanja kriznega štaba. Čaka ga mukotrpno delo barvanja ograje.

    • kapibara1 10:19 25.marec 2020.

      Ta ograja je gus- vlita.. ne potrebuje pretiranega vzdržavanja..

  • sam50 13:01 25.marec 2020.

    A starček še ni zaslužil penziona ???

    • asmas1965 17:52 25.marec 2020.

      kučan ,zemljarič,kocjančič itd... niso zaslužili penzijona pa imajo krepko čez 3 jurje. Kacin je ob osamosvojitvi naredil več kot vsi kučanovi podrepniki skupaj. da ne bo pomote sem veteran vojne za slovenijjo vpoklican sem bil prvi dan v TO

    • leonardo 12:45 02.april 2020.

      Asmas res kapo dol. Bil sem na vrtuna ležalniku( išijas) ko je govoril Kacin in nam vlival upanje. Zame je bil heroj.Res. Ampak mislim, da je res ratal malo star in ni več tistega žara, tako da bi res lahko ...prikaži več šel v zaslužen penzijon.

    • asmas1965 13:44 02.april 2020.

      Kacin je za moje pojme naredil DALEČ NAJVEČ pri osamosvojitvi..Logično sedaj je straejši za 30 let in se mu zato malo trese glas vendar še vedno zaupanja vreden.Škoda ,ker se noče ukvarjati s politiko.Mislim,da je edini v SLO ,ki bi ...prikaži veči dobil večino že v prvem krogu pa naj se gre za predsednika države ali pa vlade.Čas bi bil ,da zbere okrog sebe ljudi s čisto preteklostjo in SLovenijo popelje iz krča,ki ga drži na eni strani Kučan,na drugi pa Janša

  • Strojan 12:26 25.marec 2020.

    Vrniti ga v naftalin od koder so ga tudi vzeli.

  • cefoofo 13:36 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • hooucoto 16:36 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • slovenski95 18:21 26.marec 2020.

    Nepotrebna skrb. Kacin je medtem že postal uradni govorec vlade za področje boja proti korona virusu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.