Magazin /magazin/film-glasba-tv
20741 ogledov

Jezero: RTVS odgovorila na pritoževanje gledalcev glede zvoka

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 11:36 16.januar 2020.

    hahaha, od nekdaj je v slo produkciji zanič zvok. Zdaj so pa tanki TV krivi. Čudn, iz Hollywoodskih filmov se super sliši... Prosim peticijo podpište, da bo ta skorumpiran RTV plačeval sam še tisti, ki si tega neskončno želi.

  • Avatar VseOK
    VseOK 11:48 16.januar 2020.

    Slaba kvaliteta zvoka je zato, ker so uporabljali zanič zvočno tehniko. tonski tehnik je po vsej verjetnosti opozoril na to ampak saj veste kako je. Toliko denarja toliko muske. RTV je pa tako ali tako namenjen temu da se lahko ...prikaži več živina napaja z denarjem, ki ga mi financiramo pa še v zakonu je napisano, da lahko pije kolikor hočejo.

  • vlasta22 11:55 16.januar 2020.

    Grozen zvok, tako kot od nekdaj pri vseh slovenskih filmih. Naj že kupijo novo opremo ali pa gredo na šolanje v tujino, da jih naučijo kako se te zadeve delajo. Je pa dejstvo da Cavazza momlja in govori nerazločno. Kupila ...prikaži več sem zvočno knjigo Jezero, kjer ni nobenega tonskega ozadja, Cavazza samo bere pa je tudi zelo slabo razumljivo.

    • munja 13:03 16.januar 2020.

      Cavazza, kot da je naveličan vsega, še govort se mu ne da razločno. Druge se še nekako razume, dobro pa nobenega, razen če malo ugotavljaš, kaj bi lahko govoril glede na dogodke.

  • tomazz 12:34 16.januar 2020.

    Vsaj pri Cavazzi bi bili lahko podnapisi, ostalo se še kar razume ali ugane. Zvok imam vezan na Hi-Fi, pa je ni nastavitve na svetu, ki bi pomagala. Tako, da ne sprejmem to, da so krivi novi TV. Me prav ...prikaži več zanima kako bi se slišalo na stari Iskri ali Ei Niš televizorjih. Barve mi niso všeč, obrazi so kot zombiji, igralci "umetno" postarani. Skoraj modro-belo vse, ne glede na kraj snemanja. A za vsebino res manj pomembno. Podobno "zadevo" bi severno od nas naredili v enem, kvečjem dveh delih.

    • fiston 17:15 16.januar 2020.

      Se strinjam, jaz sem tudi gledal na računalniku, pa imam kar solidne zvočnike, no pri glasbi je lepo čist zvok, ampak tukaj je bilo pa daleč od tega.

    • McClain 20:53 16.januar 2020.

      Tudi jaz imam zvoj na Philipsov hub, ki dela res dobro, z izjemo slovenske produkcije in še posebej tega skropucala.

    • fiston 16:31 17.januar 2020.

      No ja, potem je možno samo še to, da imajo na RTV neke napredne naprave za snemanje, ki jim naprave za reprodukcijo niso kos, so vse zastarele. :)

  • Avatar drecos
    drecos 10:53 16.januar 2020.

    pa zaprite to nesposobno gnilo rtv

  • leonardo 11:07 16.januar 2020.

    Ja, nekaj pa je še bolj čudno, zakaj ravno pri Cavazzi ne slišimo glasu, pri ostalih je še kar znosno. Mimogrede, rad gledam slovenske reči ampak že pri kriminalki, ki se je odvijala na Bledu, nisem prenesel mladeniča, ki je kar nekaj momljal!

  • maresem 12:45 16.januar 2020.

    Ne gledam takega sranja.

  • sam50 12:57 16.januar 2020.

    Na kratko,krivi so zabiti gledalci,ker so slovenske limonade narejene le za višjo kasto,zato jaz raje pogledam kakšen tuj film ali serijo,ki je namenjena širšemu spektru gledalcev....

  • janez12 10:24 16.januar 2020.

    @miller1 - Točno tako!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:28 16.januar 2020.

    Ta razlaga je za tiste,ki so še vedno v tehnologiji kremenčkovih,niso krivi aparati ampak RTV SLO,saj je v vsej programski shemi najslabš zvok ravno na RTV SLO v vseh njihovih oddajah!!

    • djdj 18:38 16.januar 2020.

      O tankih TV je njihov izgovor. Za boljši zvok je potrebno preklopiti na HD oddajanje. Vsaj pri koncertih se obnese. Cavazza tako hrešči/renči in momlja, dane bi pomagal najboljši Hi-Fi.

  • munja 13:04 16.januar 2020.

    Sami izgovori RTV-ja, naredijo pa nič. Samo da narod plačuje, drugo jim pa ni važno. Ukinit je treba naročnino, pa bomo videli, kako se bodo potem obnašali.

  • Janez_53 13:22 16.januar 2020.

    Hudiča, sedaj so pa novi televizorji krivi za slabo kvaliteto zvoka??? A nas vi mogoče hočete malce zajebavati??? Plačujemo mogoče prenizko prisilno naročnino za bedo, ki jo nudite?

    • blayo 16:37 16.januar 2020.

      Ne, stari uporabniki, ki ne znajo nastaviti novih televizorjev...

  • Tomaz_321 14:34 16.januar 2020.

    Ma jebite se vi in vaš seks in ta preklet hudičev portal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar drecos
    drecos 13:31 16.januar 2020.

    da jih sram da pobirajo za gnil program, same gnile oddaje

  • Avatar Minovak
    Minovak 17:18 16.januar 2020.

    Polovica besedila je samo momljanje in izgovor na sodobne televizorje, to je pa nekaj novega za nasmejat do solz. Da je pa slabo posneto, pa ne pove nobeden in le zakaj Cavazzi niso naročili, da govori razločno, saj so že ...prikaži več po snemanju videli in slišali, da je nekaj narobe.

    • res.no 17:53 16.januar 2020.

      tako je. Ra vednost rtvjevcev, jst mam še staro tv škatlo, pa je ravno tako vse zelooo nerazločno.

  • McClain 20:55 16.januar 2020.

    kupi strar Ei NIš televizor, če kdo ve kje bi se dobil, da bom lahko kvalitetno spremljal programe RTV Slovenija

  • Avatar Leon
    Leon 16:24 16.januar 2020.

    RTVS odgovorila na pritoževanje gledalcev glede zvoka.....kaj pa HRKANJE ,PLJUVANJE ,SMRKANJE in DRKANJE komentatorja smučarskih skokov .

  • tororeal 14:05 16.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.