Slovenija
25545 ogledov

Janša: "Če tega ne bi storili, mi danes tukaj ne bi sedeli"

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 13:13 14.december 2020.

    "Janša: "Če tega ne bi storili, mi danes tukaj ne bi sedeli""-citirano. Res je jajo, sedel bi na DOB-u. In 90 % Slovencv bi se to zdelo ODLIČNO!

    • Jambor 13:28 14.december 2020.

      Daj ne bluzi v tri dni. Tvoji te strižejo po dolgem ali počez. No razen, če si na njihovi plačilni listi, da trosiš nebuloze. Torej nisi nič drugega kot plačanec.

    • medolino 15:12 14.december 2020.

      JA ovca....zradi takih kot si ti, JEPA RES TRI CETRT, VSEH PROBLEMOV, ..

    • Fucky 19:01 14.december 2020.

      Ovca (odličen nick, res ti pristoji)... Volitve so pravi pokazatelj naravnanosti Slovencev, ne ti !

    • Avatar ovca
      ovca 19:07 14.december 2020.

      Fucky,moj nick,tvoje ogledalo 🤣😂🤣

    • medolino 19:53 14.december 2020.

      Ja jambor, mogoce pa jes na njihovi placilni listi, o delovni dobi pa noce nic povedat.Jo ze ves cajt sprasujem..odgovori pa ne.OVCA, mislim da si ti cist blizu mene doma, sem te ze razkrinkal. te bom ,, RAZKRIL,, ..POTEM TE ...prikaži večTE BODO PA ZOPET ZAPRLI...

    • štumbamfirer 22:37 14.december 2020.

      ovca ne daj se ,janšistom so dnevi šteti

    • Avatar ovca
      ovca 22:59 14.december 2020.

      Strump da bi se dala pic*kicam? Sorci,ampak ne me podcenjevat 🤣😂🤣. Pa ja ne mislis,da jih berem? Pogledam nick in pritisnem -. Revcki pa penasto tipkajo. Mamini zmazki pac.

    • medolino 05:57 15.december 2020.

      NE VAMA SO BOLJ,LAHKO VAS SE TAKO POSIRA TA GNILA LEVICA IN SERPETINSEK

  • Ender3 13:40 14.december 2020.

    Narod drži v karanteni, posrancem pa odgovarja z lažmi in demagogijo. Kaj ne sliši tisto, kar drugi mislijo, ali razmišlja samo, kdo je bil zakaj, nekoč neodgovoren. Btw. prijatelji iz Srbije so bili sposobni v 4 mes zgraditi novo covid ...prikaži več bolnišnico s toliko int.posteljami, kot jih premore vsa Slovenija, in v tem tednu bo odprta še ena, v Kruševcu. To je odgovorno soočanje s krizo, kakršnakoli že bila !

    • alibaba40 15:12 14.december 2020.

      eh ender, koliko bolnišnic pa so zgradili v zadnjih 30 letih in kdo je bil na vladi. glede ostalega, malo poglej blic, kurir, kaj se dogaja tam. lahko si zgradijo še 10 bolnišnic, v kolikor jih ne bodo rešili rusi ...prikaži več s sputnikom bodo kolapsirali, samo da še tega ne vedo. enako tvoji hrvati, poglej malo slike, kaj se je dogajalo čez vikend. po njihovo "ne jebejo 5%". ok, ti ne verjameš v covid, bova komentirala februarja, če bova zdrava.

    • Ender3 16:55 14.december 2020.

      Prijatelj, 41 let sem delal v bolnišnici, ki so jo začeli graditi Nemci, in vse do sedaj se ni nič spremenilo, razen krpanja in nekaj korupt.afer. Srbi imajo dva Kitajska centra "ognjeno oko" zmorejo cca 4x več testiranj kot mi. ...prikaži več Manjše je število umrlih na št.okužanih in trenutno 85oo bolnikov na zdravljenju. Je treba v primerjavi z nami, še kakšen komentar ?

    • alibaba40 17:28 14.december 2020.

      pri nas je trenutna situacija slaba, bojim se, da bo v naslednjih mesecih v Hr in Srb še slabša zaradi bolj sproščenega dojemanja ukrepov, ki so bolj ali manj povsod enaki. glede verodostojnosti vedno vzamem podatke iz DE in AT, ...prikaži več bomo videli, čez kakšen mesec... glede zdravstva pa je žal tako, sistemsko ga ne spravi skupaj niti Harry Potter v filmu, kaj šele kateri politik pri nas. Preveč interesov, nekako kot mi tukaj, vsak po svoje...

    • Ender3 20:02 14.december 2020.

      Jaz sem samo za to, da si nalijemo čistega vina, da je situacija slaba, tudi zaradi poznih ukrepov, kjer je prevladal interes sosednjega turizma, in ko je epidemiologom ušla kontrola okužb, se začel ples virusa v smeri zloma zdravstva in ...prikaži več ekonomske. Nekaj časa je bilo, da se pripravimo, a je prevladalo politikanstvo in neodgovorno podcenjevanje situacije.

    • Avatar ovca
      ovca 22:30 14.december 2020.

      Clovek si lahko nalije cistega vina,ko sprejme,da nas nategujejo s testi. Ko boste to dojeli,potem boste sami sebi priznali,da mora imeti vsaka naprava v bananistanu certificirano aparaturo in validiran postopek. Seveda pa mora oboje imeti porocila za seboj,katera je izdala ...prikaži veča akreditirana institucija. Se noben ni videl papirjev. Dokler noben ne bo zahteval teh papirjev,ste 🐑🐑🐑🐑🐑🐑

    • alibaba40 23:11 14.december 2020.

      poznam jih veliko. potek bolezni tako specifičen, da sploh ne bi potrebovali zdravnika. visoka vročina čez 38,5 izguba vonja,okusa.. na srečo pri vseh ok po 7-8 dneh, brez zapletov. kar se tiče testov težko verjamem, da bi celotna zdravniška stroka, ...prikaži več, nekateri tudi z mednarodnimi povezavami zavestno lažirala rezultate. edina napaka je, da popolnoma vse "s covidom" štejejo med umrle "zaradi covida", od tod tudi te številke , ki niso realne, verjetno pa je res kdo malo hitreje odpotoval v nebesa.

  • Dusan Kokalj 15:34 14.december 2020.

    Psihopat bi moral sedeti na Dobu.

  • alfabeta 17:26 14.december 2020.

    Kdor temu tipu karkoli verjame, je navaden kreten. Toliko denarja kot ga je razmetala janševa vlada, ga ni še nobena. Ko bi vsaj dobili tisti ki si zaslužijo, nasprotno dali so največji bandi. Da ne gremo v vse kar ta ...prikaži več vlada počne, jaz mislim da tako slabo ni bilo še nikoli.

  • SVOBODA 14:02 14.december 2020.

    Banda sektaska..na Dob z njimi !

  • Avatar Leon
    Leon 13:42 14.december 2020.

    Protikorona paket 7: huda razhajanja med koalicijo in opozicijo glede višine Premierovega kipa! https://www.norakrava.si/protikorona-paket-7-huda-razhajanja-med-koalicijo-in-opozicijo-glede-visine-premierovega-kipa/

  • Decko 16:26 14.december 2020.

    Kaj bi mi brez nas. Resnica je daleč od tega kar nam prikazujejo

    • Avatar ovca
      ovca 22:31 14.december 2020.

      Kaj bi mi brez njih? Normalno ziveli. Zakaj? Ker vse temelji na LAZI!

    • Decko 09:43 15.december 2020.

      O tem govorim. Totalno povdlicevanje in samohvala

  • l4hoy 08:30 15.december 2020.

    Na tisoče zavednih in poštenih Slovencev je prijavilo zlorabo aplikacije #ostanizdrav googlu. Prijavi jo danes tudi ti. V Play Store poišči aplikacijo ostanizdrav. Pri nameščeni aplikaciji so desno zgoraj tri pike. KLIKNI: Flag inappropriate app RAZLOg: Other, OPIS: Slovenian extreme ...prikaži večme right gov is trying to enforce app against Google T/C. Please keep info about persons reporting app as confidential as they might be exposed to govt harassment and torture.

  • anonime 15:47 14.december 2020.

    Opozicija spet kot politi cucki, vsi po vrsti....Vlada jih prehiteva po levi in po desni, sploh ne dojamejo kaj se dogaja okrog njih...

  • viljem 10:02 15.december 2020.

    K sreči nismo vsi prikriti topli bratci, kot so člani SDS.

  • nahipca 06:55 15.december 2020.

    www︎.︎imgb︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti parrtnerja za seks

  • ibrahim 22:53 14.december 2020.

    Janeze,janezek vsake drame je enkrat konec tako bo tudi tvojega fantaziranja enkrat konec!!! Tako kot se je to zgodilo v ameriki TRAMPU!!!!

    • Mesija 09:37 15.december 2020.

      S tem se ne bi ravno strinjal. JJ je bolj podoben Bidenu, kot Trampu. Bo šas pokazal.

    • viljem 10:01 15.december 2020.

      Mesija. Nehaj hoditi po vodi v sanjah, ker ko se boš zbudil, bo že prepozno.

  • medolino 06:24 15.december 2020.

    A DENAR PA STE POBRALI, ZAKAJ GA NISTE VRNILI , KER JE OD JANSE...

    • mulc1 09:39 15.december 2020.

      Kreten! Od Janše je denar, ja. Si eden naprednejših kretenov na tem forumu.

    • Marcelko 09:43 15.december 2020.

      To pa je izjava dneva :-))))))))))))))))

    • medolino 11:37 15.december 2020.

      KAJ TI JE TVOJ MESEC ALI SERPETINSEK DAL.....SI KAJ DOBIL

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.