Magazin /magazin/vip
27396 ogledov

Julija Adlešič: Po mnogih medijskih objavah se je odločila za ta korak

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 08:46 19.februar 2023.

    Dvomim, da je problem roka. Prej glava. Pa predolgi rokavi. Kako bo pa kaj delala, če nosi 30 cm predolge rokave, ker noče roke pokazat?

    • Avatar Leon
      Leon 12:46 19.februar 2023.

      Lobotomija bi to potrdila .

    • robi2107 13:20 19.februar 2023.

      Vrhunska trapa je. Lepa punca. Če bi naredila eno glupo šolo in malo pomigala z ritjo, bi se lahko nekam inštalirala in ne bi ji bilo hudega. Našla bi si enega jebača z denarjem in bi bila preskrbljena. Tako pa ...prikaži več se je logirala na onega motenca, ki je že prejšnjo punco fental, pa še ni bilo dost. No, on je zdaj v čuzi, ona bo pa do smrti tisto odrezano roko skrivala pod rekeljcem. Že mora tako bit. The birds of feather fly together.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 12:32 19.februar 2023.

    Od kje denar za razkošno življenje? Vemo da ni zaposlena! Socialna podpiranka! Kje je FURS kje je CSD,naj pregledajo od kje dotok denarja!

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:35 19.februar 2023.

      Pri nas še bolj splača bit baraba , kot hodit v službo. Sodišča so vedno bolj na strani barab da ne govorim o delovnih sodiščih, ki se vedno pokakajo pred kapitalom in delavec potegne kratko. In oni bi 600 € dodatka! Marš!

    • robi2107 15:03 19.februar 2023.

      Anion, jaz sem delodajalca, ki se me je spravil nategovat, lepo peljal scat na delovnem sodišču. Sam si je kriv, idiot, kaj se je pa spravil nategovat .. računovodjo. No, jaz sem ga cepil še malo, ker se mu nisem ...prikaži več pustil nategovat dolgo. Enemu drugemu sodelavcu, ki ga je nategoval precej dalj, sem naračunal vse živo, kar se je dalo, in je potem to na podlagi mojih izračunov tudi iztožil. Sodišče pač sodi na podlagi zakona in očitanih kršitev. Če so te slabo utemeljene, ti bog ne more dobiti tožbe

  • leonardo 10:43 19.februar 2023.

    Od kje ji denar za vsa potovanja?

    • robi2107 12:29 19.februar 2023.

      V tujini bi svojo štorijo prodala trač cajtengom. Pa spomine bi napisala. Seveda ne sama, ampak ghost writer. Kuj železo, dokler je vroče. Tole se sicer že krepko ohlaja. Čez par let bo ona Julija kdo?

  • Avatar karjola
    karjola 12:52 19.februar 2023.

    Denar je dobila za reklamo za cirkularko ....

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 16:23 19.februar 2023.

    Javno vprašujem tukajšnje uredništvo, če mislite spet začeti smetiti s temi verižnimi nategi tipa "Earlene_Zamarripa "...Nimate plače dovolj visoke ?!

    • Svobodnež 18:04 19.februar 2023.

      Popolnoma se strinjam! Večini nam gredo ti nategi, ki jih portal brezsramno dopušča (ali še mogoče pri tem kaj zasluži?), temeljito na jetra!

  • Kmodri 18:07 19.februar 2023.

    Manipulators!

  • Toma 08:38 19.februar 2023.

    Je dobila odškodnino za nepravično sojenje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.