Slovenija
88 ogledov

Jure Janković v osebni stečaj?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 08:16 06.julij 2012.

    Ko človek bere tole se zdi kot pravljica. Ne moreš verjeti, da nekdo lahko zaupa smrkavcu take vsote denarja. In potem osebni stečaj po nasvetu pokvarjenih advokatov. Dobro, da se ne postreljajo med sabo, ali pa tudi ne.

  • KOJAK 08:33 06.julij 2012.

    Sej mogoče se pa še bodo... postreljali... upamo lahko :)

  • juventus1897 09:20 06.julij 2012.

    ...moram znebit...

  • dd 10:21 06.julij 2012.

    Nadeljevanje: "Oči, jaz bi rad imel Slovenijo, ali mi jo kupiš?"Zoran Jankovič: "Ja, sine, sploh mi jo ni treba kupiti, samo par ljudi za nos potegnem pa bo vse naše!"

  • vladek 10:44 06.julij 2012.

    zakaj smo sploh presenečani,saj smo še v komunizmu.vsi gredo milančeku po nasvet razen JJ

  • Stolp 15:51 06.julij 2012.

    A Slovenčki mislite, zdaj bo pa dobil po goflji?POMOTA! A veste kaj je to osebni stečaj. Prodajo tvoje premoženje in v njegovi višini povrnejo tvoje dolgove. Ostalo odpišejo! In? Še enkrat dobro preberite naslov pod prvim odstavkom!

  • Method 11:05 07.julij 2012.

    Jure Janković premoženja uradno nima

  • gina 13:29 06.julij 2012.

    Na tej sliki zgleda tko, kot bi bil vklenjen!

  • juventus1897 09:19 06.julij 2012.

    Oći, oći...dej mi pomagej...prooooosiiim oći!! Dej no, oćiiiiii !!!Veliki pingo: ˝Dej no Jurćek, poćaki malo, neee...sam tok, da še davćno pridobim na svoju stranu, neee...pol pa dobiš vse evrćke kar jih rabiš !!! Pa tega Janeza se mram znebit, neee...!!!!!

  • krtmen1 08:35 06.julij 2012.

    Edino, kar je res pravljica je dejstvo, da se še vedno najde kup ljudi, ki na volitvah glasuje za fotra tele pokvarjene familije. Ve se od koga in za koga je denar.

  • vladek 08:46 06.julij 2012.

    Vsega tega je kriva pozitivna slovenija in foter na čelu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.