Magazin /magazin/vip
109400 ogledov

Jurij Zrnec odkrito o ločitvi: "Še danes je to rak rana"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SVOBODA 11:44 13.oktober 2020.

    fuj za negativen komentar prejšnjega tepca - gledal sem intervju in vsa čast Zrnecu za povedano - poklon !

  • Ender3 14:29 13.oktober 2020.

    Poklon velikemu igralcu in človeku, ki ob ustvarjanju, nikoli ne stopa v ospredje in samohvalo. V nasprotju z njim, je tisti bedni Bizovičar postal le še oglaševalec trgovca.

  • Majazmaja 13:34 13.oktober 2020.

    Dokler ga nisem videla v Antigoni kot Kreona, ga nisem jemala za nekega resnega igralca.

  • kapibara 14:20 13.oktober 2020.

    ..To, da sem 'pustil otroke' je bilo meni nekaj tako nesprejemljivega,.. - za kaj je pa potlej to storil..

    • timja 15:13 13.oktober 2020.

      je ona poskrbela za to..

    • kapibara 10:13 14.oktober 2020.

      @ timja- za kaj je ona poskrbela ? Za otroke.. ! zrnec je raje spizdu...

  • Zikollino 08:02 13.oktober 2020.

    Kakšne velike besede in kakšne globoke misli za nekaj gramov kokaina dnevno ... povej preprosto: narkoman sem ....

    • radsemastimzmesom 09:35 13.oktober 2020.

      Fuj te bodi, prašič en. Pometi najprej pri sebi, druge pusti pa pri miru.

    • stilist 10:10 13.oktober 2020.

      Mesni, če je res, potem tudi ti nimaš pravice žaliti druge. Če ni, je pa druga...

    • radsemastimzmesom 12:22 13.oktober 2020.

      Kdo smo mi, da bomo ocenjevali ter ugibali o drugih ter s tem posegali v njihovo zasebnost? Gremo raje sami v naravo in MI živimo zdravo, drugi pa naj po svoje...

    • Zikollino 07:19 14.oktober 2020.

      Nič ne ugibam ... Jurij je zjebal vse, kar se je zjebati dalo ... kokain, miševi ... kokain for free ...

    • Gandolf 11:50 14.oktober 2020.

      Ziko če je izplaval iz brezna. Vsa čast! Seveda pusti črna luknja alkoholizma, narkomanije neizbrisljive posledice na medsebojnih odnosih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.