Slovenija
70452 ogledov

Danes se odprejo lokali. Takšna so pravila.

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:48 03.maj 2020.

    Tole dvomim, če bo šlo. Na prste ene roke lahko preštejemo, koliko gostov je v lokalih iz ene družine? Ko gremo v lokal gremo s kolegi, s sodelavci, poslovnimi partnerji, ne pa s familijo. Ok, izjema so nedelje/prazniki, ko se ...prikaži več gre na izlet in potem na kosilo. Ampak govorim o kavici, soku, pivu... med tednom. Zato bo po moje večina lokalov ostala zaprtih, ker bodo z odprtjem imeli še večji minus kot zdaj.

    • Avatar jezeran
      jezeran 10:12 03.maj 2020.

      Večina lokalov bo odprtih in nobeden ne bo upošteval pravil, glej in se čudi.

    • urska54 12:08 03.maj 2020.

      tudi jaz pravim da to ne bo šlo in večina bo ugotovila da je bolje če so še zaprta ker stroški so zelo veliki jasno na kavo pivo prijatelji znanci ne pa cela familja

    • softundsicher 12:29 03.maj 2020.

      Greš s kolegom na pivo, vsak sedi pri svoji mizi, mizi sta oddaljeni vsaj 1.5m in chatata po telefonu. Tako si jaz to predatavljam. No, za slaščičarne pa bo ok. Starši kavico, otroci sladoled.

    • Avatar jate
      jate 12:57 03.maj 2020.

      to so novodobne komedije,burleske :-)

  • vzev 09:14 03.maj 2020.

    Politiki so res smešni, če mislijo, da se bodo gostinci umivali pri vsaki stranki. Lepo je videti, da so nekateri takšni optimisti. Kaj ti se res ne zavedajo, da se večina državljanov tega virusa ne boji in zato teh pravil ...prikaži več ne upoštevajo? Že pri trgovini si ljudje ne razkužujejo roke, če ni poleg varnostnika. Gredo samo mimo. In ko gredo iz trgovine je tega še manj. Potem nošenje mask pod brado in pa seveda nihče ne pazi kako masko odstrani.

    • urska54 12:06 03.maj 2020.

      popolnoma se strinjam in res večina se te bolezni ne bojimo vemo da so nas nategnili maske razkuževanje delala sem v gostinstvu in noben haccp ne zapoveduje v 18 letih dela kakršnega koli razkuževanja rok ampak strogo umivanje pa kaj ...prikaži večaj jim ni jasno in nijzju nevem a res treba razkužila prodat in maske optimisti so pa res veliki naj grejo delat politiki in zdravstvena stroka en dan v bar pa da vidimo

  • andrej084 10:02 03.maj 2020.

    Splosna higiena v v slovenskih lokalih je z redkimi izjemami, milo receno katastrofalna. Priucene kelnarice in natakarji prijemajo kozarce in skodelice za kavo na mestih, kjer gost pije, bombazni prticki, s katerimi brisejo posodo, ki pride iz pomivalnega stroja, so ...prikaži večo umazani, v vmesnem casu kadijo in si ne umijejo rok, roke si ne umivajo tudi potem, ko prejmejo placilo od gosta, wc-ji so v glavnem zanemarjeni,..

  • Avatar @narhist
    @narhist 12:58 03.maj 2020.

    In kdo naj bi preverjal ali smo za mizo družinski člani?

  • AnzeSmolej 12:04 03.maj 2020.

    Dlje kot to traja bolj si mislim, da bo vse skupaj izpadlo kot nateg vseh nategov. To vse skupaj je absurd! Gremo naprej živeti kot da nič ni bilo, itak ne moremo nič narediti. Če mislite da bomo kakeršenkoli virus ...prikaži večs ali bacil premagali na tak način se motite. Reši nas lahko samo čredna imunost.

    • AnzeSmolej 12:06 03.maj 2020.

      Itak pa imamo Zelo uspešno in Zelo poceni zdravilo hydroxychloroquine in azithromycin + vit D, + cink....

  • Avatar jate
    jate 13:01 03.maj 2020.

    bomo se naprej hodili lepo k prijateljem na kavo domov, kot prej in oni k nam.

  • Avatar @narhist
    @narhist 13:01 03.maj 2020.

    Pa ne pozabit, terase in vrtovi so tudi v toplejših dneh namenjeni kadilcem.

  • Solton 11:51 03.maj 2020.

    življenje brez lokalov je lepše in predvsem cenejše...

  • Vesna Dolšak 17:13 03.maj 2020.

    Z družinskimi člani mi res ni treba hodit v lokal na kavo, tak da ... ko vas šmirgla, bimboti, kateri si izmišljate te bedne ukrepe. Dokler se ne bodo razmere normalnizirale, me v lokalih ne bo.

  • urska54 12:00 03.maj 2020.

    lokali so res z redkimi izjemami zanemarjeni do te mere da ko greš na wc se ne moreš zaklenit ali pa ti kljuka ostane v rokah tako da ce zdaj niso vse popravili in uredili potem ne bojo nikoli več ...prikaži več oziroma bolje da ne odprejo so pa predpisi kako in kaj strežba samo teresa za nekatere ki imajo majhne terase kaj če bo mraz dež gost ne bo smel vstopiti razen wc z masko nevem če bo to šlo sem delala v gostinstvu dolga leta in tole mislim da ljudje se ne bodo več toliko družili kot prej

  • Solton 11:48 03.maj 2020.

    lokalov ne rabimo, lahko ostanejo zaprti za vedno...

  • Avatar Lammilera
    Lammilera 00:48 04.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.