Svet
2735 ogledov

Otroci v Moskvi protestirali proti vojni, policija jih surovo strpala za zapahe

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 10:23 03.marec 2022.

    Američan in Rus sta se pogovarjala kdo od njiju je bolj svoboden. Američan argumentira zase: "Lahko grem pred Belo hišo in rečem, da je Biden bedak". Rus mu odvrne: "Tudi jaz grem lahko pred Kremelj in rečem, da je Biden bedak".

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:03 03.marec 2022.

    To je podobno kot so reagirale "Hojsove oborožene sile", ko so šolarji protestirali, ker so hoteli v šolo..

    • jakec1575 10:32 03.marec 2022.

      Tvoj junak putin. Zapira lastne otroke. Ene par tisoc 18 letnih nabornikov je pa za salo pustil v ukrajini. Kaj bo dosezek rusije? Nic. Zdej pa res. Grem

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:47 03.marec 2022.

      Le pojdi, Jakec le pojdi....ker jeza ne bo spremenila dejstev o tem kdo je kriv za takšno stanje nasploh v svetu...Misliš da se meni ne trga srce, ko gledam vso to bedo vojnih beguncev ...že desetletja...In da meni ne dvigne ...prikaži več pritiska ko vidim da nek idiot skače pol metra v zrak ob Ukrajini, ob drugih vojnah je pa gledal stran in ne razume, da je vse povezano in pogojeno...Pol milijona mrtvih otrok nekje, bo povzročilo druge mrtve kasneje povsem drugje..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.