Slovenija
17711 ogledov

"Preboleval sem s hčerko, mislil sem, da ne bom zdržal doma"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lulibuc 13:18 03.november 2020.

    Tudi jaz težko prebolevam vaše laži, zavajanja in potvaranja, banda prevaranstka. A vam fašistom še ni jasno, da nismo po župi priplavali?

  • Avatar ovca
    ovca 13:32 03.november 2020.

    Je tale direktorček član SDS? Računa na napredovanje? Ehhh, samo vprašam kretena, ki takšnele prijavlja. Bi se morda pozanimal, kako težko prebolevajo bolniki z rakom, in se zaradi takšnih kot si ti, počasi poslavljajo s tega sveta????

  • Ender3 14:19 03.november 2020.

    Zanimivo, da se samo pri nas oporablja širši pojem intenzivna nega, enota. Nihče si ne upa govoriti o intenzivni terapiji, številu bolnikov na respiratorju, kar pove številko, koliko jih je nepostedno življensko ogroženih. Še vedno je v ospredju etično vprašanje, ...prikaži več zakaj so huje oboleli v DSO po defoltu ne premeščajo na terapevtske oddelke.?

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 15:06 03.november 2020.

    Pejte v tri p.m., vi in vaša pričevanja, siti smo vas.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 15:27 03.november 2020.

    bolje meti covid kot pa gripo,za covid še veš ne da ga maš,gripa te pa potolče do amena

  • Žurnalček 10:45 04.november 2020.

    Tlele se je nabrala zgleda pamet celga sveta . Vlada in dr,prof. morajo končno začeti poslušati in upoštevati idiote ala strauski @, lolekbolek @ kcovid-1984 @, Ovco@ ,Lilibuc @ in ostalih !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.