Slovenija
30218 ogledov

Kacin odločno: "Imeli bi manj mrtvih, če bi premier ..."

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 12:12 11.april 2020.

    Ok, ali ne bi bilo smiselmo, da se trenutno ne obracunava politicno? Stanje,glede virusa,je trenutno taksno,kot je.Me ne zanima,kdo bi nekaj moral,pa baje ni.Zanima me samo to,kako vidite tekoce stanje in stanje vnaprej,kako mislite ukreoati zaradi nove preobremenjene zadolzenosti,da ne ...prikaži več bo najbolj naj*ebala raja se nadaljnih 5 rodov. Ko vse to uredite,kar se mene tice,pa obracunavite med sabo kolikor zelite.

  • Avatar krojac
    krojac 12:18 11.april 2020.

    Jelko si veliki blebetač

  • johan12 13:01 11.april 2020.

    Kacinu je očitno virus "Janez Janša" prišel v gene.

  • Ender3 13:18 11.april 2020.

    Jelko je v nekem drugem obdobju, osamosvajanja, opravil odločilno vlogo. Danes, ko imamo preko spleta dostop do vseh informacij deluje zelo nekredibilno in demagoško. Janša in Kacin go home!

  • softundsicher 13:21 11.april 2020.

    To je tako kot pri raznih "mojstrih". Vedno so krivi tisti, ki so delali pred njimi.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 14:04 11.april 2020.

    Tudi krizo leta 2008 ,bi bistveno bolje prenesli in s tem prihranili kakšno milijardo,če nebi Janša še pet pred dvanajsto trdil , da krize ne bo. Ste pozabili?

  • marko028 16:58 11.april 2020.

    ker ni sklical sveta za nacionalno varnost je kriv če bi jo pa sklical bi pa izjavili kaj dela paniko. Nikoli nam ni prav

  • popokatopetl 13:18 11.april 2020.

    Če ne bomo dovolj kmalu razumno rahljali ukrepov, bomo imeli v prihajajoči gospodarski krizi lahko še več mrtvih zaradi nezdravljenih sicer ozdravljivih bolezni, socialnih stisk. Glede na to da medicina ne more zagotovit zdravila ali cepiva v letu dni, je ...prikaži več prekuževanje še najbolj verjetna možnost da se v doglednem času rešimo obsedenega stanja. Ampak za prekuževanje ni pomembno le da težki poteki ne preplavijo bolnišnic, ampak tudi da epidemija ne teče prepočasi - sicer se bo prav tako vleklo.

  • bostjan98 15:52 11.april 2020.

    Za največ okuženih je žal kriva kar ta vlada, ki je pozabila na domove upokojencev, bili so brez opreme in so jo žicali na vseh mogočih koncih. Kacin, ti bodi tiho, bil si v prejšnji vladi in šimfal čez Janeza, ...prikaži več zdaj pa delaš obratno. Janša ni hotel zapreti šol, to je storil Šarec. Najlažje je zaradi nevem česa kriviti druge, namesto da bi si že od začetka podali roke. Na levi in desni so bedaki, pa tudi na obeh straneh dobri. Namesto, da pomagate državljanom, se greste metanje bumeranga.

    • fiston 16:40 11.april 2020.

      Heh, ne vem kdo je kriv, okužili so se verjetno še pod staro vlado. Sicer imamo srečo, da so drugi prej fasali virus od nas, da smo ga dobili s kakim tednom zamika, tako da potem vsi gledajo kaj so ...prikaži več drugi delali... No pri nas pa v domovih starostnikov pač ni urejeno že dolga leta, če nimajo časa ene plenice na dan več zamenjati ker so preobremenjeni, kako lahko potem pričakuješ, da bi recimo razkuževali...

  • Silva Drevensek 16:44 11.april 2020.

    za največ ukuženih je kriv zdravnik ki jih je ukužil,pa uslužbenci upokojenci se niso sami ukužli

  • Franjo Erman 14:53 11.april 2020.

    Jelko, edini način da se ne zlažeš je, da si tiho

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:31 11.april 2020.

    Pa jih še volite.Saj bo priložnost čez dve leti. Črnčeca bi vsak normalen "odrezal".Šarec pa vzema osebo,ko je bila z JJ,zdaj pa toliko pljuva čez.Kaj,je čez noč postal komunist.Prvo,človek je tako slabo strokovno podkovan,da mi je čudno,kako je on sploh ...prikaži več lahko zasedal take funkcije... .Splošno znanje mu je malo pod povprečjem,kar je pa najbolj pomembno je človek dvoličnež ali še slabše,"nekaj misli drugo govori tretje dela".Takega sodelavca si noben normalen ne želi,poleg tega ima dve leve roke.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:37 11.april 2020.

      Je baksuz... .Skratka,podobno kot Matijević,samo da je Damir bolj izobražen oziroma ima več papirjev. Ne vem,ni mi popolnoma jasno katere budale nastavljajo te ljudi na taka delovna mesta? Ali pa je strategija,da se na tak način "zjebe" Slovenija? Kdo ve?

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 19:33 11.april 2020.

    Slab matematik, največ okuženih v procentih je v Šmarjah pri Jalšah, potem Mertliki, Ljutometu in šele potem Ljubljana. Ko si že tako brihten, pa mi razloži, zakaj se virus nekontrolirano širi v Domovih za ostarele? Zakaj niste tega preprečili, če ...prikaži več ste tako brihtni? Zakaj niste okuženih takoj premestili v eno bolnišnico in jih tam zdravili? Virus se nebi širil po domovih, panika nebi bila potrebna, nebi nam rabili omejiti gibanja v okviru občine in še marsikaj nebi bilo potrebno

  • vidivse 15:13 11.april 2020.

    Kako enim spomin peša ! https://www.youtube.com/watch?v=QJnvoJQfemk&feature=youtu.be

  • sam50 13:40 11.april 2020.

    Ali si naš in boš pel kot mi dirigiramo,ali odletiš.....

    • Avatar right
      right 16:54 11.april 2020.

      ti boš dirigiral ja, boš še nekaj žgancev prej pojedel, teslo levaško

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:21 11.april 2020.

      Jaz sem ti dal plus,pa kakor to stisnem, avtomatsko še en minus.Sploh ne vem kako to? Kot,da bi bilo tako naštimano. Ne vem,ali je pa kakšen škrat.Sem že večkrat opazil.Če bi ti pa dal minus,bi bili pa 2 do 4.

  • Jani Begood 14:23 11.april 2020.

    Kr neki naklada tale Kacin.

  • vidivse 15:12 11.april 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=QJnvoJQfemk&feature=youtu.be

  • kontrahan 17:02 11.april 2020.

    Kacota bi najraje postavil med moje pirhe, ker bolj kot pirhi menja barve. in Je jeba ko človeku možgani ostanejo 30 let zadaj.

  • tudbognasvečnereši 09:22 12.april 2020.

    žurnalko, tukaj se pa lepo vidi, koliko imate plačanih levih komentatorjev. A jih plačate po oceni kolik plusov dobi, a po tem kolikokrat je v enem stavku popljuval JJ. Lenin, veliki vodja ruskih komunistov, je take, ki so se mu ...prikaži veču prilizovali, imenoval KORISTNI IDIOTI

  • Zdravko Bolcina 18:48 12.april 2020.

    Vsi s svojo neslavno prtljago na hrbtu,nam krojijo usodo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.