Slovenija
4312 ogledov

Novo o 'slovenski' mutaciji koronavirusa

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:40 02.april 2021.

    Hura ! Mokre sanje dr. Janshe priklicati slovenski virus . Grosupeljski virus

  • si_rob 07:24 02.april 2021.

    Evo, dobili smo nov butalski virus, kot sem že napovedoval. Res smo mi Slovenci super.

  • sam1 08:09 02.april 2021.

    Vprašanje dni je,kdaj bo prišel še tisti angloameriški z rusko glavo.......

  • PaPajapopi 08:21 02.april 2021.

    Končno smo dočakali Slovenski sev virusa, ki sem ga napovedoval že celo leto. Sedaj se lahko pohvalimo, da imamo tudi Slovenci svoj sev. Zakaj bi ga imeli samo drugi. Mislim, da Kalimero doživlaj orgazem.

    • Avatar Leon
      Leon 08:25 02.april 2021.

      Temu se reče mastrubiranje ljudstva .

  • Avatar Leon
    Leon 08:24 02.april 2021.

    V forumih je veliko ljudi proti in za cepljenje težava je ,ker cepiv za vse ,ki se želijo cepiti ni dovolj . Seznami oseb na ZD so dolgi in bo trajalo celo leto ,da se vsi cepijo .Zakaj je Janša ...prikaži večša odklonil dobavo cepiva Pfeizer decembra 2020 ? Očitno je provizija Astra Zeneco odločila o tem ! Namesto tega naročajo testerje ,ki tudi prinašajo provizijo za posameznike .

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 08:49 02.april 2021.

    Strah in pritisk je treba vzdrževat z ratličnimi strategijami, ena od teh je tudi 1001 različica seva, ker samo tako lahko pripraviš narod, da upošteva še tako nelogične in neumne ukaze oziroma ukrepe. Sevi se bodo reproducirali vse dokler bodo ...prikaži več tisti, ki držijo vlade na ablasti dobivali 100% dodatke in bonuse, in "samo opravljali svoje delo". #MotorkaRevolucija

  • Albatroz 09:06 02.april 2021.

    Me prav zanima kako daleč še seže domišljija slovenskih politikov, in vseh tistih strokovnjakov ki kao vse to poznajo in jim dajejo navodila.

  • JZekspert 08:32 02.april 2021.

    Prvi april je bil včeraj, dovolj je teh morbidno bolanih štosov, če ne bo spet Makita zapela!! Napisal sem Makita, ker lepše se konča, saj veš, da na Angelika se nič ne rima, Makita, Makiiita, Makita ni nikooli...

  • Avatar Lion007
    Lion007 07:35 02.april 2021.

    Evo čafurski virus, ki se je naselil v Slovence in se prenaša po Avstriji. 😜😂 Kretenizem.. 😡 😡 😡

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.