Slovenija
11233 ogledov

Kacin: "Virus se najhitreje širi med zdravstvenim osebjem in med zaposlenimi v šolah"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 16:22 08.oktober 2020.

    Virus se najhitreje širi med tistimi, ki se največ testirajo. Med tistimi, ki niso bili testirani, začudo ni bilo niti enega okuženega ;)

    • Jambor 17:03 08.oktober 2020.

      A veš, da začuda grejo k zdravniku le bolni ljudje. In potem na podlagi simptomov odločijo za test ali ne. Tak, da ja, pojdi se testirat. Dvakrat. Najprej za korono, potem pa še za debilnost. Za prvi test boš zelo ...prikaži več verjetno negativen, na drugega pa zelo verjetno pozitiven. Kljub temu, da boš enkrat pozitiven, boš, če seveda delaš, iti v službo delat. Še pa nisem opazil, da bi testiranja opravljali na ulici, na slučajno mimoidočih.

    • Covid_1984 17:21 08.oktober 2020.

      ti bi se moral testirati pa za jambor, ki ti ga tvoj gospodar gates vtika nekam, da je vse okoli krvavo. ne dojemaš, da je simptomov toliko, da lahko vsakega ujamejo noter, potem pa z lažnimi testi še obsodijo. upam, ...prikaži več da s tvojimi komentarji zaslužiš za kakšno flaškico

    • Avatar ovca
      ovca 17:28 08.oktober 2020.

      Jambor,debilen si ti! Kot vsako leto v prehodnem obdobju se me lotijo prehladna obolenja. Znaki so enaki,kot pri koroni. Do sedaj sem imela prehlade,bom,po tvoje seveda,letos imela 3x corono? 😆👏👏👏

    • Jambor 17:51 08.oktober 2020.

      @ovca, hvala enako. Sam imam iste probleme in se bom slej ko prej znašel na testiranju in posledično izolaciji, karanteni,... Ampak zgornji debil se dejansko norčuje iz vsega sranja. Oprosti. Ampak, norčuje se tudi iz tebe.

    • popokatopetl 19:27 08.oktober 2020.

      Ja malo se norčujem, ampak enako norčav je naslov članka če nisi opazil. Btw od tistih ki se gredo testirat samo da imajo črno na belem imamo samo sitnosti, dejansko.

    • Avatar ovca
      ovca 19:37 08.oktober 2020.

      Jambor,osebno se bom testirala samo,ce me na sihtu prisilijo. Verjemi pa mi,da bo na testu stala. Zakaj? Ker mi bodo lepo predlozili VSE papirje,ki pa jih ne bo malo. Tudi za palcko. In vse to v slovenscini,ker je to edini ...prikaži več uradni jezik v SLO. Do teh papirjev IMAM pravico. Drzi pa,da imam jajca za to narediti. Pa da jih vidim junake.

    • Jambor 20:05 08.oktober 2020.

      @Ovca, saj te ne bo noben silil.Še najmanj šiht.Delodajalec te bo zelo verjetno poslal domov.Na sorazmerni delež plače ali pa bolniška. Ajoj.BoBolniška velik zalogaj in velik vprašaj?Ker je v ozadju "Štala",ki jo lahko narediš narediš z zahtevo deklaracij.Če boš na ...prikaži veča testu"stala"in zahtevala deklaracije,te bodo zelo verjetno poslali domov,brez vsega. Zelo verjetno ti bodo "svetovali", da podaj prijavo pri pristojnih službah.Kar pa se lahko zavleče.Po drugi strani pa posredno"zavrneš" testiranje

    • Jambor 20:15 08.oktober 2020.

      @popokatopetl, a imaš mogoče občutek, da zaradi pozitivnega "tvojega drugega testa" in posrednega prepričanja to, kar omenjaš zgoraj "nađebe" nekdo, ki nima s tvojim prepričanjem nobene veze? A je ta način heca ta prav? Pa nima nobene veze s ta ...prikaži več levimi ali ta desnimi. Ali s komerkoli drugim. Oprosti: Pokazal si svoj nivo, do tistih, ki so potrebni pomoči. Slišiš se kot Trump, ki je komaj čakal "da zboli".

    • Avatar ovca
      ovca 20:56 08.oktober 2020.

      Testiranje lahko zavrnes,absolutno. In,ker bom ze tam,me ne bodo odgnali,ker tako po domace pa zal ali pa k sreci,ne bo slo. Si bom pa vzela cas,nic bat. Pa da vidimo. Res bo stala... In to kar tam.

    • Avatar ovca
      ovca 20:59 08.oktober 2020.

      Kar se pa popta tice, ja,sarkazem je na mestu. Predvidevam da ves,da smo ljudje res ovce 😒

    • Jambor 23:10 08.oktober 2020.

      Dobro vem, kaj je sarkazem. Zelo pogosto nucam, ampak meje pa nekje morajo biti. Tudi pri sarkazmu. Kar pa se tiče ovc, bi lahko debatirala dolgo v noč, pa ne bi nikoli prišla do konca. Na koncu bi se itak ...prikaži več sprla. Najprej, kdo ima škarje, potem bi ugotovila, da jih nimava midva. Bi se kljub temu za njih stepla, ker bi itak hotel eden ostričt drugega. Pa ni problem v tem, kdo ima škarje. Problem je v tem, kdo bi držal...

  • Janez_53 17:00 08.oktober 2020.

    A niso "petkovi kolesarji" tisti, kjer se okužba najbolj širi??? Tako je namreč razumeti Hojsovo izjavo, kajti najprej se je "zapičil" vanje!

    • Avatar ovca
      ovca 17:30 08.oktober 2020.

      Janez odvisno,kdo lapa 🙂. In,kot vedno,se je izkazalo,da niso usklajeni. Sicer mi ni in mi nikoli jasno,kako so ti de*bili naredili osnovno solo,pa so jo.

  • Avatar Leon
    Leon 17:26 08.oktober 2020.

    Zapravili so MILIJARDO EVROV za maske in opremo zdravstvenih delavcev ? Naj pokažejo kje jo imajo ? Kot je bilo objavljeno so opremo prodajali na Madžarsko ,Bih in Srbijo ?

  • tomaz65 18:50 08.oktober 2020.

    Ali lahko se bolj neumne izjave dajejo nasi veleumni kreteni.to pa presega ze razum pa koja budala jim to vsakodnevno pise.za kozlat

  • jezero 06:36 09.oktober 2020.

    Kdaj bodo odstranili to nevedno spako?

  • Decko 23:26 08.oktober 2020.

    Trenutno najbolj razsaja virus kaco20

  • Albatroz 07:13 09.oktober 2020.

    Saj ni čudno se vidi kdo ima dovolj časa da v službi pije skupinske kavice, in dovol zasluži da mu ni problem prirejati zasebnih zabav ali pa za par dni odpotovati kam da nihče neve.

  • simba0 22:53 08.oktober 2020.

    In zakaj potem omejevati ljudi v lokalih, ipd. Strožje ukrepe uvesti v zdravstvenih ustanovah in šolah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.