Slovenija
8435 ogledov

Kacin vrnil žogico Poklukarju: "Če minister ne bo razumel ..."

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal22 09:40 05.november 2021.

    zdravniki se že dve leti skrivajo in dobivajo za to sramotno početje še dodatke !

  • Avatar Leon
    Leon 09:29 05.november 2021.

    Kdo bo razložil zakaj so zdravniki v mehurčkih ? Zakaj trgovke niso v mehurčkih ?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:31 05.november 2021.

      Ker so zdravniki prvorazredni , trgovke pa drugorazredne.

    • h4ck3r 09:48 05.november 2021.

      Ker ko zdravnika ni, lahko kdo umre...ko pa ni trgovke, pa nekdo ne bo dobil žemljice...ti potegne razlika? Pa ne gre se tukaj o prvorazrednih in drugorazrednih, ampak nalijmo si čistega vina in ne bluzit o korektnosti, ampak nekateri poklici ...prikaži več so bolj odgovorni kot drugi in zato tudi morajo biti bolje plačani in če se ena trgovina zapre ni katastrofa, če pa se ena bolnišnica pa je.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:51 05.november 2021.

      Aja zato so se zdravniki na ortopediji stempljali in delali privat ker so reševali zivljenja

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 09:57 05.november 2021.

      Jest bi v vse bolnišnice namestil namesto avtomatov s prigrizki in pijačo,avtomate za Magnum, ampak ne za sladoled,za Magnum 357. Bi hitr ble čakalne vrste v normali!

    • h4ck3r 09:59 05.november 2021.

      Torej praviš da je zdravnik prišel na oddelek, se štempljal in odšel v svojo privatno ordinacijo? Ko sem sam imel operacijo v MB, zdravnik ni imel niti časa opravljat kaj postranskega, saj nas je že veliko preveč stalo zunaj in ...prikaži več čakalo na kontrolni pregled. Če pa dela popoldne privat, pa je to njegova stvar...ampak tudi to mora bit, saj sem le tako lahko hitro prišel na prvi pregled.

    • h4ck3r 10:02 05.november 2021.

      Bobnar53, predvsem bi se moral omejiti čas obravnave na posamezno področje. Torej prišel sem na pregled komolca, pogleda se to in predpiše terapija oz. nadaljna obravnava. Ne pa da pridejo, predvsem starejši in zdolgočaseni ljudje, ki potem pokažejo še vse ...prikaži več preostale dele telesa in izlijejo vse svoje travme in čustva. Ko bi pa zdravnik rekel, da pa zato ni on pristojen in da nima časa, bi bil pa vse drugo samo zdravnik ne več...

    • Avatar Leon
      Leon 10:13 05.november 2021.

      Kdor želi preveriti kako deluje sistem dvoživk naj obišče spletno stran za čakalne dobe ,nato preveri čakalno listo pri zasebnikih SAMOPLAČNIŠKO .Tam najdemo iste zdravnike kot v javnem zdravstvu . Pokličite in ste na vrsti v tednu dni.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:13 05.november 2021.

      Točno tako je bilo vratar jih je stempljal vlekli plačo in covid dodatke ter delali v privatnih klinikah. In rezultat? Vratar je bil ob službo ortopedi sprejeli opomin. Nihče ni nič nezasluženega vrnil.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:14 05.november 2021.

      Res je na ortopedski čakam na op spondilodeze že dve leti , če grem k istemu operatorju privat sem lahko takoj na vrsti in plačam. 14000 € . Kdo je torej tu nor?

    • h4ck3r 12:34 05.november 2021.

      Anion pa si se pozanimal zakaj je temu tako? No jaz sem se ob svoji op. kolena. In sicer pri privat pregledu, mi je kirurg dal na voljo termin čez 2 leti preko ZZZS ali v roku 14 dni privat. ...prikaži več Zakaj? Ker je vse operacije, katere plača ZZZS, opravil v prvih 3 mesecih v letu. Več pa jih ZZZS ne plača, pa čeprav je kirurg tam na razpolago in ima čas. Torej tukaj ni kriv kirurg, ampak ZZZS, saj če bi gledali na razpoložljivost bi kirurg lahko opravil x3 operacij.

    • h4ck3r 12:37 05.november 2021.

      Tako da tukaj zdravniki ne nosijo nobene krivde za čakalne dobe. Da pa delajo popoldne privat je pa samo +, saj lahko v tem primeru tisti, ki lahko plačajo, pridejo do storitve hitreje. Žalostno priznam. Ampak tudi tukaj ima javno ...prikaži več zdravstvo nekaj od tega. Saj kirurg, ki uporablja OP sobe v bolnici, plača to uporabo, osebje in materiale temu zavodu. Torej v mojem primeru bi od 2000€ šlo bolnišnici več kot 50%.

    • Ender3 14:09 05.november 2021.

      h4ck3r zmotno, zdravnikI postavijo diagnozo, indikacijo in odločajo o terapiji in so posledično genarator čakalnih vrst. Tudi pri sproščanje imajo vlogo preko ambulantnih obravnav in operativnih programov. Nagrajevani so po urni postavki, v privatni, popoldanski dejavnosti pa po obravnavanem, opravljenem ...prikaži več primeru. Glavni motiv za njihovo ne/delo pa vedno, denar, denar, brez neposredne odgovornosti. Saj čez zdravnika še vedno ni, sodnika.

    • h4ck3r 16:40 05.november 2021.

      Hja, samo če ZZZS ne da več denarja za operacije, potem pač mora zdravnik pisati terapijo/operacijo za naslednjo leto. Torej je generator res zdravnik, ampak samo kot posledica omejenih sredstev s strani ZZZS. Jih pa ne zagovarjam na splošno, saj ...prikaži več se jih na žalost zadnja leta veliko preveč opdravi šturdirat iz napačnih razlogov. Tako da jih je še vedno kar nekaj zunaj, ki bi svoje delo lahko opravljali bolje in hitreje, če bi jim preostale institucije to dovoljevale.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 16:42 05.november 2021.

      Ej h,4ck... Poglej si prispevek o ortopediji in stempljanju grozi jim kazenski pregon. Ti jih še vedno zagovarjas. Si morda eden izmed teh 9 pozeruhov ?

    • h4ck3r 16:52 05.november 2021.

      Dvomim da imajo oni čas se ukvarjat s komentarji tukaj...ker delajo v javni, če pa jih že ni tam, pa so tako v privatni pisarni. :D

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:15 05.november 2021.

      Konec diskusije . Se predam. Vse imaš prav ti in nihče drug.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:04 05.november 2021.

    Kacin, z vsakim novim pozivom in iskanjem krivca pri drugih si zabijas nov žebelj v lastno krsto. Največji krivec za slabo precepljenost si kriv predvsem ti in tvoj način komunikacije,kijena ravni gostilniških pogovorov in čenč branjevk na tržnici. Odstrani se!!!!

    • h4ck3r 09:51 05.november 2021.

      Tako kot polovica komentatorjev tu...;-)

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:52 05.november 2021.

      Se en s trstenjakove ki mi pamet soli. Se vidi pomanjkanje sadnega jogurta

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:55 05.november 2021.

      Pa ne bi prbijat da je komunikacija Kacina na nekem visokem nivoju. Ne more obramboslovec bit strokovnjak za zdravje. Pika.

    • h4ck3r 10:03 05.november 2021.

      Ni strokovnjak za zdravje, je logistični koordinator, pred tem je pa bil uradni vladni govorec...v času juge tudi zelo spoštovan. ;-)

    • h4ck3r 10:04 05.november 2021.

      Aja...pa sem zeeeelooo daleč od trstenjakove. :-D

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:10 05.november 2021.

      Ja strinjam se da je leta 91 obvladal posel, zdaj ga pač ne

    • h4ck3r 12:41 05.november 2021.

      Jp...ljudje, predvsem razmišljanje, se spreminja. Takrat so bili še vsi navajeni da se Partijcem pač ploska, ne glede na to kaj pove. Danes se pač moraš, ne glede na to kaj kdo pove, vedno pritoževati. Iz ene v drugo skrajnost.

    • Ender3 13:52 05.november 2021.

      h4ck3r, če že nisi v kleti pa se napajaš iz kleti na Trstenjakove. Je pa zanimivo koliko fizičnih kriplov in ne samo mentalnih je, med provladnimi agitatorji. Do sedaj sem mislil, da se izkorišča samo nevzgojena, niizobražens mladina?

  • rd2dmk2 09:26 05.november 2021.

    1 vlada predela vse podatke in se sama odloči. torej zakaj imamo IJS, pa vladno skupino, pa NIJZ, pa.. no čemu ? kot drugo zaprtje nam nič ne pomaga, če bo tako kot lani, tolk trimčkarjev še nikol ni blo. ...prikaži več halo jest nisem upal po kruh, folk pa masovno v šport, eden čez druzga skoraj. in kacin zate in vse ostele, čemu tretji odmerek, če pa cepilno potrdilo velja do sodnega dne !!??. dajte še prebolelim isto pa boste nekaj zvedel.. daj je narod polno PC predelan! samo zakja je vse polno ?!

  • Luksi 09:12 05.november 2021.

    Kaco je kriv, da se ljudje ne cepijo, saj s svojimi ciničnimi izjavami, v katerih išče krivce povsod samo pri sebi ne odbija ljudstvo od cepljenja. Tega se ne sme pozabiti, ko bomo po koncu epidemije iskali krivce... Tudi po ...prikaži več 2. svetovni so poiskali fašiste....

    • h4ck3r 09:50 05.november 2021.

      Hja balkanci pač kažejo prst na drugega in iščejo krivdo vsepovsod drugod samo pri sebi ne. Boli mene kaj Kaco reče, vsak ima svojo glavo s katero naj bi razmišljal ne samo nosil.

  • izy 09:28 05.november 2021.

    Pri nas je cela država v kurcu, na vseh kazalnikih smo med zadnjimi, pa o tem noben ne poroča. Žal levi, desni, partizani, borci, sindikalisti, vsi sodniki, ... čas je, da se usedete v kot in ste tiho do nadaljnjega, ...prikaži več, ostali, ki pa držimo to državo še na škrgah pa pejmo v RESTART države, ker tole gledat je pa že za bruhati.

  • jakec1575 10:02 05.november 2021.

    Kako je Kazzo lepo vrgel na ministra Pokljukarja vse svoje napake vodenja epidemije. Zaradi kazzona se folk v vmesni listi ne cepi. K fisknemu st. tistih, ki se ne bodo cepili lahko pristejeo dobrih 30% tistih, ki se ne bodo ...prikaži več zaradi kazzona. Ampak pe*de si je ravnokar umil roke.

  • miro8 10:23 05.november 2021.

    Ko berem komentarje, mi je slabo, koliko je idiotov, ki pljujejo na vse strani, prenizek iq pa jim ne dovoljuje, da bi razumeli stvari o katerih pišejo. Če pa temu ni tako, potem pa so pokvarjene prodane duše, ki situacijo ...prikaži več izrabljajo v politikantske namene. Sram vas bodi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.