Slovenija
235 ogledov

Kadilcem je odklenkalo

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Božidar Dinič 19:06 15.februar 2017.

    mi smo bananine olupe posušene pušili v dedekovi fajfi kak je pol pimpek peja

  • Omega_v6 19:07 15.februar 2017.

    Sramota slovenske vlade so ti iz "naftalina" izvlečeni RDEČI ministri!! Sram naj bo Cerara polek toliko mladih sposobnih ljudi sprejme mandare starih senilnih stark in stasrcev!! V isti sapi pa trdi,da svet stoji na mladih??

  • Belona 21:19 15.februar 2017.

    Ti si ranjena v glavo, dobesedno. Preberi prosim še enkrat kar si napisala pa se prosim globoko zamisli nad svojo izjavo. Tebe bi bilo potrebno nekam zapreti, po možnosti na psihijatrijo.

  • mph 22:06 15.februar 2017.

    Prav ničemur ni odklenkalo. Človeška neumnost vedno zmaga.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:44 15.februar 2017.

    Ne kadim in sem proti novemu zakonu! Ministrica je pa itak butasta. Lahko podraži tobak, ampak mladina je že zdavnaj prešla na elektronsko cigareto in tudi ampule si sami polnijo, s tistim, kot si želijo in to za majhen denar brez obdavčitve!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:47 15.februar 2017.

    Za tebe in tvoje bližnje pa res upam, da boste zboleli za rakom na pljučih in se v mukah stegnili!

  • smuc 07:35 18.februar 2017.

    Skrajni čas je že bil, da smo sprejeli tak zakon. Zanima me pa koga bodo zdaj tobačni LOBIJI zgrabili za jaj..? Glede sladkorja nismo mogli uveljaviti zakona o nekaterih prepovedih, izgovor, da bo to nekoga prizadelo je za lase privlečen.

  • smuc 07:39 18.februar 2017.

    Sladkorjem in žganim pijačam bi morali ceno povečat za 300%!

  • sprehajalec 18:20 15.februar 2017.

    Vsak se spravi na kadilce, ko vsega zmanjka. Na dilerje se spravi Milojka. Kaj si storila od tiste oddaje Tarča? je kakšen rezultat, kakšen ukrep ali kaj? Še na tiste so se sedaj spravili, ki so pozitivno izpadli v oddaji. ...prikaži več Mafija te ima v rokah Milojka, obeta si zaslužke od šverca tobaka iz Bosne, zato so ti pa naročili tole akcijo.

  • Ivo 21:08 15.februar 2017.

    Nehali bomo kadit, pit in jest. Pa še peš bomo hodili namesto vozili. Tudi gate z riti bomo dali vladi, pa naj se z njimi pod nosom obriše, ko ne bo nič več služila na račun davkoplačevalcev ;)

  • tomaz 11:04 16.februar 2017.

    Poznam kar nekaj kadilcev, ki so dočakali visoko starost, pa tudi kar nekaj nekadilcev, ki tega niso...tako, da vsa ta komedija okoli cigaret, že presega namen. Vse je škodljivo, meso, kurjava, alkohol, predvsem pa psiha...Namesto da bi se zmislili, kako ...prikaži več kako denar pobrati iz oaz, se raje ubadajo s takimi problemi, napihujejo koliko stane zdravljenje in podobno, saj tisti, ki zaradi cigarete umre se prav dolgo ne zdravi.

  • Zmago 13:27 16.februar 2017.

    Jaz ga razmin, ti pa se navüči. !! Kej te ti misliš ka bi se eni mogli samo z žobarščino montrati ??

  • Zmago 13:34 16.februar 2017.

    E sine, vidi ovo ti je naš heroj, koji je mnogo pušio i to one ta bolje od druga ........ Castra. ;-)))A živio je bogami ........ dugo !!

  • perek222 17:02 15.februar 2017.

    nisi še bil tam,zato pa narobe pišeš!

  • Avatar Leon
    Leon 17:02 15.februar 2017.

    Za uspešno prenehanje kajenja je dovolj ,če škatlice oblepite s sliko zdravstvene ministrice!

  • perek222 17:03 15.februar 2017.

    nisi še bil tam,zato pa narobe pišeš!

  • Avatar Leon
    Leon 17:05 15.februar 2017.

    Ni izključeno,da zdravstveno ministrstvo ne obvladuje tobačni črni trg .

  • Dare Copko 16:16 15.februar 2017.

    to ne bo nič pomagalo, tisti ki bo hotel kaditi bo še zmeraj kadil, slikce gor ali dol, brigajo me

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 16:26 15.februar 2017.

    kladuša je blizu pa še tobak je prva liga ,1kg na osebo ga lahko pripelješ in nikomu ništa

  • Bosko Boki 11:15 16.februar 2017.

    Jebote tvoja slovenščina al pa srbohrvaščina, da bi vsaj v enem jeziku napisal, tko pa teh tvojih hierogifov noben ne razume, kakor sem razbral iz večine tvojih komentarjev načeloma niso slabi samo dej no..ze nekaj casa te spremljam in te ...prikaži več vecinoma ne razumem nic. Verjetno dobro mislis ampak poskusi vsaj razumljivo napisat da te razume vsaj 90% teh ljudi ko tukaj beremo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.