Zdravje /zdravje/prehrana
78400 ogledov

Kadilci pozor, z majem v veljavi še en protikadilski ukrep

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:20 31.januar 2020.

    Zame ni spremembe,isto bom pokadil,tako kot že 25 let.

  • Avatar vec
    vec 19:35 31.januar 2020.

    pri nas kadi mentolke ne vem mogoče pol procenta al pa še manj kadilcev, v US vsi kadijo mentolke, tako da ta ukrep bo samo podražil mentolke na črnem trgu, ostalo se ne bo spremenilo. Državni proračun pa na račun ...prikaži večn kadilcev dobi OGROMNO evrov, recimo proizvajalec dobi nekje 20% cene škatlice, ostalo pohopa država. tako da lahko bi rekli HVALA KER KADITE dejansko.

    • Avatar praufo
      praufo 19:44 31.januar 2020.

      se strinjam, češrav nisem kadilec, ker mi čiki ne pašejo, spijem raj kakšno pivo, ki je tudi obremenjeno s trošarino, pa gorivo, pa elekrtika, davek na davek ... dodal bi hvala ker kadite, hvala, ker pijete pivo, hvala, ker kurite ...prikaži več bencin, in hvala ker kurite štrom ... pa še kaj bi se našlo

  • Avatar olor
    olor 12:38 31.januar 2020.

    Dobro bi bilo, da ti ki pripravljajo te predloge in vse ostalo proti kadilcem, da mogoče tudi preberejo kakšen komentar o tej temi in nasploh. Če ima kdo name, da kadi, bo kadil. Pa je lahko cigaretna škatlica takšne ali ...prikaži več drugačne barve. Najbolj pomembna je tu cena. Če ljudje ne bodo imeli denarja ne bodo kupovali, ne glede na obliko ovoja. In pa tisti, ko jim bo zdravnik povedal, če ne boš nehal kaditi, imaš še toliko in toliko let življenja.

    • Avatar Leon
      Leon 15:18 31.januar 2020.

      Kdor nima denarja bo poiskal bližnjice ; "nočne skoke v trafike " in ropanje upokojencev po stanovanjih ! In kaj bo sledilo ? Potrebujemo nove zapore ,ki jih bomo zgradili v breme davkoplačevalcev . No potem pa zopet podražite cigarete .

    • Avatar praufo
      praufo 19:51 31.januar 2020.

      ja ni glih tko olor, delno se strinjam z leonom, mislim da bo kot prvo črni trg zacvetel, bivša yuga ni v eu in ima drugačno zakonodajo, tam se dobi marsikaj, po drugi strani pa verjetno tudi kriminal ... prohibicija ...prikaži več ni rešitev na dolgi rok, pač pa ozaveščanje mlajše generacije, ki recimo še ni zastrupljena, pa drug stil življenja, manj stresno recimo, itd...

    • Avatar olor
      olor 23:03 31.januar 2020.

      hm, naj kar obema odgovorim. Vsak ima neke želje, ki so nedosegljive, torej naj se spusti v kriva dejanja da jih doseže?

    • Avatar praufo
      praufo 08:45 01.februar 2020.

      sam nimam problemov s tem, ker mi kajenje ne paše, tudi drog ne konzumiram, spijem pa kakšno pivo, al pa za praznike nekaj vina, tako da od mene kriminala ne pričakuj, sej si sam sebi odgovorim na začetku, poznam pa ...prikaži več ljudi, ki konzumirajo marsikaj, ne samo čike, tudi drogo in tudi razne tablete in verjemi mi, da vse dobijo na črnem trgu, ne pa v lekarni na recept, kriminal je pa seveda druga zgodba

  • Lavdan 19:04 01.februar 2020.

    Mene zanima kdaj bodo začeli kadilce streljati. Pri vsej svinjariji ki se uporablja je največja gonja prav proti tobaku, kot da ni drugih problemov.

  • Grozen.portal 19:42 31.januar 2020.

    Nimate več občutka. Stran me zasuva z reklamami, ki so kot podivjane. Bralci imamo še druge obveznosti v življenju, kot čakati, da bo reklama izginila in nas spustila do vsebine. In če me Triglav ipd. niso premamili v prvo, me ...prikaži več tudi v deseto ne bodo. Hvala. Andrej

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 15:46 31.januar 2020.

    "V naši raziskavi najbolj navdušujeo to, da nikoli ni prepozno, da bi nehali..." Potem bom pa še malo počakal 😋.

  • Robert Pungerl 17:38 31.januar 2020.

    Kdaj bo uzakonjena uporaba biorazgradljivih filtrov

  • dalldemi 17:41 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Robert Pungerl 17:37 31.januar 2020.

    Kdaj pa bodo uzakonjeni biorazgradljivi filtri

  • tiaclaman 05:40 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • itconsua 08:42 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • mabtemppe 20:41 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • mirror 22:19 31.januar 2020.

    "Vsako leto zaradi posledic v Sloveniji umre več kot tri tisoč ljudi " To je medijska laž.

  • smaricli 23:40 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar Sallinela
    Sallinela 00:03 01.februar 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • starlami 02:40 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • mira01 11:00 31.januar 2020.

    čikarji so poglavje zase, težko je poleg njih

    • Avatar olor
      olor 12:40 31.januar 2020.

      jaz sem kar nekaj časa kadil in sedaj ko že nekaj let ne kadim, me ne motijo. Da le ne kadijo v mojem prostoru, ker tam mi je pa vedno smrdelo.

  • risurfbes 14:40 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.