Slovenija /slovenija/crna-kronika
60 ogledov

Kaj je bilo na Turjaku?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xy 23:13 03.februar 2012.

    mislim da bi moral urednik žurnala 24 ur takoj odstopit ker dopušča take komentarje, kateri presegajo vse meje dobrega okusa in cas bi bil da admin malo pocisti razne izrodke in njihove komentarje, novinar pa bi moral takoj ostati brez ...prikaži več službe ko ne navaja niti ene same upravičene ali utemeljene osnovve, ki bi pomenila dokaz, ali vsaj utemeljeni sum na omenjeni dogodek. Zgolj izmišljena informacija, da se nekoga oblati in da se prilizneš novi oblasti.

  • darkito 06:26 05.februar 2012.

    idiotski novinar al pa novinarka ki je pisala zgoraj izmisljeno zgodbo naj te vsi jankoviči na tem svetu nasadijo na sej ves kaj. Dovolj je utikanja vasega smrdljivega nosa v vse te zadeve kaj zdaj boste isakali vse na ić ...prikaži več in se spravljali na nas. Kreteni nevoščljivi od kod vam to da je damjan mahal s pištolo še mene ste nadlegovali s temi ispraševanji lahko tudi sodno se gonimo in jaz bom priča v korist g. damijana. bodite novinarji i rastite s zgodbami in zanimivimi temami a ne z zasranim "IZMIŠLJOTINAM" ker če se boste sklicevali na vaše vire boste mogli tudi dokazat za kaj ste dali ime tega človeka NEVOŠČLJIVOZD JE BOLEZEN SLOVENCEV. L.P. VSEM

  • darkito 06:34 05.februar 2012.

    JA, JA , JANKOVIĆEVI VI BI SE MOGLI PISAT KRANJEC PA BI BILO VSE OK KAJTI TUD ČE VAŠIH ŽILAH TEČE SLOVENSKA KRI PRIIMEK JE PAČ MOTEČ IN ZATO SE SPRAVLJAJO NA VAS TODA SRBSKI PREGOVOR JE " TO ŠTO ...prikaži večTO TE NE UBIJE JOŠ VIŠE TE OJAČA ALI PREKALI" PO VSEM TEM VI STE MOČNI IN TRDI KOT JEKLO TAKO DA VAM KOROZIJA NIČ NE MORE.

  • smito23 09:22 03.februar 2012.

    tudi jaz sem slišal, da NAJ BI jo najraje od zadaj ker, da je sicer gej a NAJ BI bil prikrit in se sicer NAJ BI tega sramoval. vir, ki želi ostati anonimen mi je še prišepil, da NAJ BI ...prikaži več mati imela raje kot njega pse, konje in prašiče....kam smo prišli, da lahk vsak, kar tako počez, brez, da bi moral svoje pisanje podkrepiti z dokazi, pljuva in uničuje tuja življenja, ker ga je pač prevzelo sovraštvo do nekoga. Sam ne branim nikogar od družine Janković. Preprosto, ker nikogar od njih ne poznam in mi je odveč soditi o nečem, česar ne poznam. Nočem pa tudi brati in poslušati nepreverjenih novic, ki temeljijo na neosnovanih in nedokazanih trditvah brez prič, brez slehernih pojasnil glede okoliščin. Brez sleherne sence dvoma si je nekdo preprosto nekaj izmislil in to objavi kot "NOVICO"žurnal24, takšna novinarska skropucala in njihove avtorje ter vaše cenjeno uredništvo bi morali kazensko ovaditi za širjenje nepreverjenih informacij - to bi preprosto MORALO biti kazni

  • gggg 09:27 03.februar 2012.

    Dolžnost novinarja je, da opozarja na nenavadne stvari in jih tudi razišče.Seveda pa bi bilo zanimive izvedeti, kaj je zabeleženo v zvezi s klicem na 113, ker ravno vsak pa tudi ne more zbrisati vseh podatkov...

  • janban 09:31 03.februar 2012.

    vidva sta pa res objektivna, takoj v jok če kdo kaj omeni vaše lopove. ko pa je podan sum, o dogovarjanju o nekih stvareh, na neznanem kraju, ob neznanem času, je pa po vajino človek takoj za linčat!! kakor koli ...prikaži večli mislim da Zokiju in njegovimi poslovnimi sodelavci, ne uide zapor, prej ali slej!!

  • janban 09:34 03.februar 2012.

    aja pa v hervisu imajo u akciji lepe trenirke,take z tremi belimi črtami, zimske, primerne za vaju,da bosta lahko protestirala pred zaporom na dobu, ko bo vajin idol dobil dosmrtno!!

  • Poiro 09:36 03.februar 2012.

    Mamicu ti jebem u rit komunistično!!!!

  • smito23 09:42 03.februar 2012.

    Si gej in ti paše v ritko? Joj, kako si sladek e hi hi hi.... :))) ❤❤❤

  • smito23 09:44 03.februar 2012.

    Kje si ti z eno samo besedo v tem članku našel Zokija in njegove poslovne sodelavce? Ravno to je tisto, kar je v tem članku tako narobe: da zavaja in hujska ljudi - širi sovraštvo in nestrpnost. Malo premisli, kaj pišeš.

  • nostradamus 18:21 03.februar 2012.

    mislim da doloceni komentarji presegajo vse meje dobrega okusa in cas bi bil da admin malo pocisti razne izrodke in njegove komentarje

  • izRODEk 09:07 03.februar 2012.

    Po mojih neuradnih informacijah naj bi urednik portala žnaral24 včeraj na pločniku skupaj s sosedovim Murijem spolno občeval s svojo materjo. O dogodku nihče ne ve povedati ničesar, nekih dokazov ni, se pa govori, da NAJ BI bilo vse res..<br ...prikaži več />ALI UREDNIK ŽNARAL24 RES JEBE SVOJO MATER?!?(a je lušno brati take nepreverjene tračarije o sebi? je fer, da nekaj objaviš brez, da bi to preveril? je to novinarstvo? je to tisto, ko pravijo, pravica vedeti? hlapci... NE janšizmu!)

  • smito23 09:40 03.februar 2012.

    gggg menim, da se motiš: Možnost in svobodna pravica novinarja je "obveščati" in ne opozarjati. Novinarji v sredstvih obveščanja poročajo o dogodkih, ki so se zgodili. Najpomembnejše pri pisanju je, da novinar NIKOLI ne dodaja svojega lastnega mnenja, da ne ...prikaži več potvarja dogodkov, ne navaja neresnic ali polresnic, ne zavaja, ne objavlja mnenj, za katera ne obstoji dokaz ali vsaj upravičen in utemeljen sum. To, kar je objavljeno v tem članku (če si opazil, so ga hitro skrili nekam zadaj dol iz prve strani), krši vse zgoraj našteto. Je primer, kako novinar NE SME pisati, primer, kaj je v novinarstvu narobe.Sama vsebina (najsibodi janković ali janša ali kdorkoli drugi) so v tem članku nepomembni. Pomembno je dejstvo, da novinar v tem prispevku ne navaja niti ene same upravičene ali utemeljene osnovve, ki bi pomenila dokaz, ali vsaj utemeljeni sum na omenjeni dogodek. Zgolj izmišljena informacija.Članek sem že shranil in ga poslal gospodu Damjanu Jankoviću. Iskreno upam, da bo

  • YACKO 10:13 03.februar 2012.

    Tud tvoj Janša bo dubu svoj zapor,nč bat. On je že kazensko ovaden, Zoki pa še bo. Tko da govort kdo je bolši je brez veze.Se ti ba vid da si bl za "ta bele",k si mal bl žaljiv ...prikaži več k "ta rdeči".Mene pa na mojo srečo boli......za oba dva oz. vse k so v politiki,k to je največ golazen kar jih je lohk.Majo pa v Hervisu tud take trenirke s križem na hrbtu, tko da lohk greš počas.Lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.