Slovenija
8280 ogledov

Kaj naj storijo tesni stiki in družinski člani potrjeno okuženih s koronavirusom

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 12:17 21.oktober 2020.

    Čudna osebna zdravnica. Meni je takoj rekla, da ostanem doma pa sem zelo netipične znake. Zdravniki si očitno sami delajo delo.

    • zdrej 13:19 21.oktober 2020.

      Da, tudi ta je rekla, ampak delodajalec teži, v kolikor sem prav razbral.

    • Snežinko 14:29 21.oktober 2020.

      Delodajalec nima kaj težiti, če je človek bolan. Za take stvari sicer obstaja delovna inšpekcija, pa se pokliče tja in prijavi.

    • MK 18:02 23.oktober 2020.

      ja no in. pač sem bolan. po ZDR moraš javiti in ko javiš javiš. itak je pa pomanjkanje dobrih delavcev, tko da ne skrbi.

  • DasAuto 13:08 21.oktober 2020.

    Če bi bila zdravnica pametna, bi jo poslala na bolniško, tako pa ne vem ali mogoče res ni tako kritična korona ali pa je neodgovorna zdravnica...

  • Ender3 14:02 21.oktober 2020.

    Dajmo, razdeljeni slovenceljni, po pameti. Če nekdo zazna slabo počutje, glavobol, povišano temperaturo..naj odgovorno preide v samoizolacijo, če pa ob tem zazna, še spremembo okusa in vonja izpuščaj, ne potrebuje nobenega testa za dokazovanje okuženosti. Distanca, čim manj gibanja, maske ...prikaži več na obraz in upati, da se po tednu in več, ta slika ne poslabša, z kašlanjem, dušenjem, bolečino v prsih....potem, ta hudič, lahko vzame šalo.

    • Snežinko 14:28 21.oktober 2020.

      Saj ni problem v tem. Problem je, ker je nekdo kužen, pa nima nobenih znakov. Torej mu zdravnik (brez vez) ne bo dal bolniške, zato ne more ostati doma.

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 15:24 21.oktober 2020.

    Zdravniku pač poveš, da te boli tista stvar.

  • Decko 15:57 21.oktober 2020.

    Kje je pa Angelca s potičko, ona ima zmeraj pravi neumesen odgovor?

  • Laznivi 12:51 21.oktober 2020.

    Bralka se za nasvet in pomoc lahko obrne tudi na potrca ,ribicko ali tudi wernerja , so izredni strokovnjaki ki na vse pretege pomagajo vladi pri obvladovanju epidemije in ozavescanju ljudi z najnovejsimi znanstvenimi dognanji stroke.

  • Naklonsky 14:37 21.oktober 2020.

    Če ima brat vsaj malo kulture in razumevanja, se bo umaknil.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:22 21.oktober 2020.

    Glede na to da je okužba s korono smrtna obsodba, je po moje najbolje, da si z bratom naročita krsti, verjetno bo tudi kak popust.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.