Slovenija
43 ogledov

Kaj prinaša prenovljeni Zujf?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 21:42 04.november 2014.

    CMERA JE NAVADEN LAŽNIVEC! VSE BREME SE VALI NA DELAVCA IN DAVKOPLAČEVALCE! CMERA ODSTOPI, SAJ NISI DORASEL DELOVNEMU MESTU KI GA ZASEDAŠ! PREJ MUŠKRA, SEDAJ CMERA, SLO PA GRE K VRAGU!

  • mirko 00:13 05.november 2014.

    Nasproti vladnim predlogom naj pridejo sindikati z svojimi predlogi in se jih nato z težo argumentov zavrača ali zagovarja. Težo argumentov je pa treba tehtat z razumom in težji argumenti potem odločijo kateri predlogi se sprejmejo. Edino tako se lahko ...prikaži več dve strani med sabo razumno pogajata, pred tem je pa treba določit razumen rok (čas).

  • Ferluci 18:29 04.november 2014.

    Ta cmerarjeva vlada je pa res smešna. Vse obljube kar po vrsti žrejo. Ukinili bodo dopolnilno zavarovanje, znižali davke.. ha ha ha... No ja, ovce so pa kar nasedle.

  • mirko 00:05 05.november 2014.

    Eno so želje javnega sektorja, povsem drugo je pa realna zmožnost proračuna. Pri pogajanjih med sindikati in vlado se mi zdi nekorektno, da lahko sindikati predlagan ukrep vlade ruši (se ne strinja z njim ), brez da bi podali ...prikaži veči alternativni ukrep. Sindikati se pogajajo po načelu : vi kar delajte izvedbene plane za rešitev iz krize, mi jih bomo samo pregledali in če ne bodo v našem interesu jih bomo zavrnili, brez da bi dali svoj način rešitve. Zelo hinavsko !

  • punca05 07:04 05.november 2014.

    ukiniti napredovanja....je rešitev in urediti razmerja med plačami, ki so nenormalna

  • ennanova 11:31 05.november 2014.

    Delavci kot psiČisto naključje je, da mi je včeraj, v času pogajanj med sindikati in vlado, mlajši kolega poslal članek, ki govori o delavcih, s katerimi naj bi delodajalci, kot jih ljubkovalno imenujejo v kapitalizmu s prijaznim obrazom, ki ...prikaži več temelji na brezmejnem izkoriščanju delavcev, ravnali,http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1944-delavci-kot-psi

  • Tupamaros 16:27 04.november 2014.

    Ali ne bi bilo bolj enostavno vprašanje. kaj Zujf odnaša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.