Zdravje
2719 ogledov

Kaj se dogaja s slovenskim cepivom?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rafo 08:33 28.november 2020.

    Kemijski inštitut bo razvil neuporabno cepivo , ko bo epidemije že zdavnaj konec

  • lulibuc 08:46 28.november 2020.

    Vtaknite si ga v fašistične šupke

  • Avatar Leon
    Leon 07:32 28.november 2020.

    Slovensko cepivo ? Koliko nas stane taksen poizkus in kaksne rezultate pricakujejo ? Kemijski institut me spominja na Institut Joze Pucnik !

    • lulibuc 08:47 28.november 2020.

      Joze Stefan.... in ne jebi :-(

    • Avatar Leon
      Leon 09:55 28.november 2020.

      Jožef Pučnik in bivša direktorica ,ki je neupravičeno prejemala nadomestilo .Gos Zverova.

  • Avatar Ruth_Wright
    Ruth_Wright 11:39 28.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni mu treba iti v pisarn0 .... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • alibaba40 08:05 28.november 2020.

    na tem portalu tega ne rabite objavljati, tukaj jih sodeč po komentarjih večina ne upošteva niti osnovne higiene, niti nošenja mask, ko pa slišijo čudežno besedo cepivo, se takoj skrijejo v klet zraven premoga, ker mislijo da jim bo gates ...prikaži več v zadnjico namestil sledilno napravo.

    • Avatar jate
      jate 08:48 28.november 2020.

      saj ti se lahko cepiš ko bo zdravilo zunaj,kdo ti pa brani?...ampak ne vsiljuj tistim,ki tega ne zelijo...

    • lulibuc 08:49 28.november 2020.

      Idiot, osnovna higiena je vse kaj drugega, kot nošenje mask, to bi "izobraženec" moral vedeti a ker si bedak, si pač bedak

    • alibaba40 10:15 28.november 2020.

      @jate, kdo pa ti kaj vsiljuje, verjetno lahko imam svoje mnenje, za razliko od nekaterih, ki sleherni dan vsiljujejo teorije zarot in kritizirajo. bog ne daj, da zboliš za kakšno drugo boleznijo, a potem bodo pa zdravniki ok ali generalno ...prikaži več odklanjate medicino? @lulček, romi ste očitno intelektualna prihodnost.

    • Avatar jate
      jate 08:29 30.november 2020.

      alibaba40,..se ne bojim...sama sem astmatik v rizicni skupini pa se nikdar nisem cepila niti za navadno gripo..hvala bogu razen kak milejši prehladek nisem imela..pa še delam v turizmu z ljudmi..enostavno se čuvam,upoštevam ukrepe in zivim zdravo zivljenje kolikor se pač ...prikaži večač da.. ne bojim se smrti.če pa me pobere,jebat ga..vsi bomo umrli..rada zivim in pustim drugim ziveti...v zivljenju sem imela hujse probleme kot je virus in vse resevala z optimizmom..lep dan in ostani zdrav :-)

    • alibaba40 16:42 30.november 2020.

      @jate, se popolnoma strinjam, sam nikogar ne prepričujem, edino na bruhanje mi gre, ko nekateri 1 mesec nabijajo o zaroti, gatesu, lažnivih zdravnikih itd. Njihova odločitev, napišeš enkrat, ne pa 100x vsak dan znova in znova.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.