Slovenija
94065 ogledov

Kaj v resnici pomaga v boju proti koronavirusu

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:09 13.marec 2020.

    D vitamin je BISTVEN za imunski sistem, večina ga ima pod merljivo vrednostjo, 100mcg je standardna količina, ki dokazano po več letih ni škodljiva, .... če pa bi res nekdo presegel najvišjo vrednost je glavni problem lahko, da se pojavi ...prikaži veči povišan kalcij, kar ni dobro sicer, v krvi. Zato pa obstaja lab testiranje. D vitamina ni možno dobiti z nobeno hrano na tem svetu, ostane veliko sončenja in moraš zato živeti ob ekvatorju ali pa dodatki v obliki D3.

    • Avatar praufo
      praufo 15:10 13.marec 2020.

      mislim, da ni nujno živeti ob ekvatorju, sonce je (zaenkrat) še zastonj (tudi pri nas) in kot si napisal to je najboljši vir D vitamina ... v naravi je vse poskrbljeno, samo človek je fasal en virus v mentalno zdravje, ...prikaži več ker nima več časa živeti, ampak samo hlasta po vsem mogočem, čeprav ne rabi, ampak tako je programiran, ko pa zboli, pa čivka in se boji smrti

    • mph 08:57 16.marec 2020.

      Nope, to, kar ti imaš za sonce, malo obraz, dlani, ... je enako NIČ. Bi morali imet sonce cel dan in bit odkriti ure in ure čez dan. Na ta način sem jaz imel leta in leta d izmerjen na ...prikaži več NULI. Zero. Tisto, kar sem nekaj dobil poleti nazaj, gre v mesecu ali dveh in potem si spet brez. Bil vse življenje bolan z neštetimi drugimi "stimulansi" imunskega sistema ... šele d3 suplementacija mi je odpravila skoraj vse viroze in drugo.

    • Avatar praufo
      praufo 16:27 16.marec 2020.

      ja sej to je to, za dnar se vse dobi ... plačal si tale d3 in si rešen, odlično ... sistem tako deluje, da je treba vse plačat, ampak v resnici je pa večina stvari zastonj, sam žal nihče več ...prikaži več nič ne ve, niti to kaj je regrat, kaj so koprive, kamelice in še kaj ... po mojem to nič ne deluje, v lekarni imajo prave stvari

    • mph 07:17 17.marec 2020.

      Hmm, če bi vsa naravna pomagala delovala, ne bi bilo nikoli potrebe po medicini, Nobena kamilica ti ne bo ozdravila pljučnice, noben regrat okužbe s steklino, ... itn itn. Seveda so pomagala koristna, sonce je vsekakor, ... ni pa to vse.

    • Avatar praufo
      praufo 14:43 17.marec 2020.

      življenska doba folka se je drastično podaljšala, jest nimam nič proti starim, ampak ta medgeneracijski sporazum poka po šivih ... imunski sistem pa s starostjo slabi, ampak jest samo hočem povedat da je naravi vse kar rabimo, ampak tako kot ...prikaži več je čas rojsta je tudi čas smrti, bog pomagej, trudimo se ampak ... ne bi naprej

  • leydi 17:45 18.marec 2020.

    HELLO: POSOJILO MED SREČNIMI ONLINE INDIVIDUALI V 72 urah Iščete posojilo za oživitev svojih dejavnosti bodisi za realizacijo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavljate v svoji državi in nimate dostopa do financiranja, se ...prikaži večse obrnite na to e-pošto: marialeydi06@gmail.com, če želite izvedeti pogoje za odobritev posojila in financiranja, brez težav in se posloviti od vaše finančne težave. Upoštevajte področja, na katerih vam lahko pomagamo pri izvajanju

  • leydi 17:46 18.marec 2020.

    HELLO: POSOJILO MED SREČNIMI ONLINE INDIVIDUALI V 72 urah Iščete posojilo za oživitev svojih dejavnosti bodisi za realizacijo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavljate v svoji državi in nimate dostopa do financiranja, se ...prikaži večse obrnite na to e-pošto: marialeydi06@gmail.com, če želite izvedeti pogoje za odobritev posojila in financiranja, brez težav in se posloviti od vaše finančne težave. Upoštevajte področja, na katerih vam lahko pomagamo pri izvajanju

  • Avatar Leon
    Leon 14:25 13.marec 2020.

    Vsi ti razni vitaminski nadomestki so v naravi prisotni v vseh živilih ! Problem je pravna država ,ki nima strokovnjakov ,da izloči in kaznuje šarlatane kateri služijo na račun ustrahovanja ljudi ! INŠPEKTORJI so glavni odgovorni za takšno stanje .

    • Avatar praufo
      praufo 15:14 13.marec 2020.

      problem niso inšpektorji in šarlatani, ampak farmacija, ki ima neznansko moč (preko financ), da vpliva na zakonodajo in če boš kupil ene kamilce, nihče nima pravice napisat zakaj se to rabi ... sam morš to raziskat ... folk je programiran ...prikaži več in je že skoraj vse pozabil, ko pa malo zboli gre pa do dohtarja, on pa napiše recept - tablete, sam strup, ki ti zjebe mikrobiom, črevesno floro, pa še zasvoji te ... odlično

    • Avatar Leon
      Leon 17:11 13.marec 2020.

      ....in kdo je plačan za nadzor in sankcije ? Spet smo pri inšpektorjih...

    • Avatar praufo
      praufo 20:29 13.marec 2020.

      ma kakšni inšpektorji, lepo sem napisal, pa nisi prebral, ... farmacija plača marsikaj, tudi vlado če je treba, a ti živiš v pravljici ... dons se vse plača ... če se plača da je govno treba žret, bo pa to ...prikaži več ministrstvo predpisalo ... največ lahko pričakuješ od sebe, za razliko od mnogih ki so vedno pri dohtarju, potem pa še vzamejo vrečko tablet, ker so prepričan, da nekdo od zunaj jih bo pa zrihtal, to niso avtomehaniki

    • mph 10:07 16.marec 2020.

      Problem je, da mnogi niso. D ni teorije, da ga dobiš dovolj iz hrane, nujno rabiš veliko sonca in živet ob ekvatorju. B12 še dodatno na stara leta je zelo dobro dodatno. Pa pozabi na rastline, te vsebujejo ogromno antinutrientov, ...prikaži več ki preprečujejo dobro absorbcijo. Sadje ima sicer manj vsaj tega, ima pa žal večinoma veliko sladkorjev in fruktoze.

    • Avatar praufo
      praufo 16:22 16.marec 2020.

      ja, ja , vse se dobi v specialnih trgovinah, prehrambeni dodatki, vitamini, različni elementi, alge in šekaj ... vse se dobi za keš, ki ga imajo nekateri v izobilju ... ker v naravi ni ničesar, čudim se kako so prednamci ...prikaži več preživie, res mi ni jasno, po mojem je bil to čudež

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.