Slovenija
24146 ogledov

Kaj vse se spreminja s ponedeljkom?

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 08:48 10.april 2021.

    Kmalu bo Tvito lahko napisal debelo knjigo z naslovom,Kako smo disciplinirali narod,zraven pa še zadolžili tiste komaj rojene ali še nerojene bodoče slovenčke za dva roda naprej.....

  • mamax 09:06 10.april 2021.

    Jebite se gamat smrdljiva. Šli bomo tja, kamor nas bo vleklo srce, kot do sedaj. Pocrkajte vsi fašisti in to še danes, ker niste vredni niti 5 minut življenja.

  • PaPajapopi 11:17 10.april 2021.

    Poleg tega je vlada podaljšala epidemijo do 17. maja. Še dobro, da virus ve do kdaj mora delovati. KALIMERO GO HOME ! !

  • Avatar Leon
    Leon 10:06 10.april 2021.

    Janša se boji le ljudi na ulicah ? Zakaj Janševa vlada ukinja policijsko uro, spreminja pravila glede mask in popušča gostincem? Ker se je začela bati ljudi.

    • Avatar Leon
      Leon 10:07 10.april 2021.

      https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/jansa-se-boji-le-ljudi-na-ulicah-komentar-864435

    • la 13:22 11.april 2021.

      vse po planu gre

  • Avatar MS
    MS 13:56 10.april 2021.

    Janševa vlada sedanji pandemiji ni kos čeprav je virus corone vsaj 10x manj virulenten kot virus črnih koz ki so ga z strogo karanteno in obveznim cepljenjem 18.000.000 leta 1972 v bivši Jugi odpravili v pičlih treh tednih! Odpiranje pa ...prikaži več zapiranje pa spet odpiranje....itd .... pa še katastrofalen informacijski kaos... vse to so igrice nekompetentih laikov ki problema ne bojo nikoli rešili! Čas je za odhod!!!

    • Luksi 14:17 10.april 2021.

      To, da JJ ni kos epidemiji je dejstvo in je res čas, da se poslovi. Je pa tudi problem s cepivi, treba je kupiti cepiva s katerimi se bodo ljudje želeli cepit, ne pa da Kaco pametuje, da ni možnosti ...prikaži več izbire. Namesto zapiranja vsega kar dejansko ne povzroča okužb pa naj raje zagotovijo delo od doma povsod ljer je to možno.

    • la 13:24 11.april 2021.

      Luksi,treba imeti izbiro varnih cepiv,vse to je v poizkusni dobi,potem kdor hoče biti poizkusni zajček naj bo ,ne pa da na silo rinejo z cepivi na vrat na nos.

    • Avatar MS
      MS 14:05 11.april 2021.

      Slovenija je konec leta 2020 dobila možnost za nakup še 500.000 dodatnih odmerkov varnega cepiva Pfizer-Biontech! Janševa vlada je ponudbo za nakup tega varnega cepiva odklonila in zapravila možnost da bi vsaj 250.000 cepljenim prihranila riziko krvnih strdkov! Odločila se ...prikaži veče je za Astra Zeneco! Le zakaj?

    • la 14:51 11.april 2021.

      MS varno cepivo trenutno ne obstaja ????? še prav nobeden tega ne more potrdit,prav vsa cepiva so v poizkusni dobi .Je pa cilj novic da se pogovarjaze in razmišljate o cepivih,tako da vam vsadijo to potrebo do cepljenja,ni treba biti ...prikaži večti tako naiven da to nekateri ne vidite

    • Avatar MS
      MS 15:05 11.april 2021.

      Prav nobeno cepivo in prav nobeno zdravilo ni brez stranskih učinkov in nič od tega ni absolutno varno! Vagamo med nevarnostjo okužbe in nevarnostjo stranskih učinkov! Tako kot vagamo med nevarnostjo vožnje z avtomobilom in nujnostjo mobilnosti! Statistika pravi da ...prikaži več je nevarnost vožnje veliko večja kot je nevarnost uporabe zdravil in cepiv! Vožnji se zagotovo ne bomo odpovedali!

    • Avatar MS
      MS 15:15 11.april 2021.

      In še: Nič na tem svetu ni absolutno varno! Še najbolj nevarno je življenje samo, saj se vedno in brez izjeme konča s smrtjo! Bomo zato nehali delati otroke? Seveda ne! Naredili bomo vse da bo življenje po možnosti čim ...prikaži večm lepše in čim daljše! Branili se bomo pred boleznimi z vsemi sredstvi! Zdravo življenje, zdravila, cepljenje! Vse kar nam ponuja sodobna znanost!

    • la 16:28 11.april 2021.

      MS,zgleda da svoje zdravje popolnoma nič ne daš,filaj s kom češ sam da se živi ,vsem zaupaš sebi pa ne????

    • Avatar MS
      MS 16:53 11.april 2021.

      la, ==> Sam zaupam zgolj znanosti in ne šarlatanom ki pridigajo o nekakšnih globalnih državnih zarotah ki naj bi z vakcinami pobijala lasno ljudstvo! Cepil sem se že od majhnih nog (nekaj desetletij) davica, škrlatinke, ošpice, oslovski kašelj, črne koze ...prikaži večze in vsako leto proti sezonski gripi! Ob res zanemarljivih stranskih učinkih sem se vsa ta leta uspešno obranil pred naštetimi boleznimi! In glej: Niso me uspeli ubiti! Živ sem in zdrav!

    • la 17:05 11.april 2021.

      proti sezonski gripi ni dobrega cepiva,ker virus vsako leto nastane novi sev,poznam osebno ki so imeli zelo hude težave ,dobro je za že znane gripe ,ki je pa itak skoraj ni več.sam sem se 1x cepil za gripo pa nikoli ...prikaži veči več,počutje je bolj slabo kot dobro.Nikdar se cepil prej pa vse ok,zboliš vsake toliko cajta ,se pozdraviš in to je to.Te covid cepiva pa definitivno odpade ,saj nisem nor.Če je tebi OK ,pa seveda vse lepo in prav,važno je da se sam odločiš kaj boš v sebe dal.

    • Avatar MS
      MS 17:20 11.april 2021.

      la, ==> ali mi hočeš povedati da so se vsi: vse svetovne vlade, od zahodnih do vzhodnih, severnih in južnih, kapitalističnih in komunističnih, vsa verstva, krščanska, muslimanska, in budistična popolnoma uskladili in sinhrono s cepivi izvajajo morijo nad svojim ljudstvom? ...prikaži večom? V to verjameš? A res?

    • la 17:44 11.april 2021.

      Verjamem da obstajajo taki butnglavci kot si ti

    • Avatar MS
      MS 17:50 11.april 2021.

      Tipično, ko covid-kreten " la" ne najde odgovora na neovrgljiva dejstva v svoji nemoči pobesni in začne z žalitvami!

    • la 18:19 11.april 2021.

      prepričaj se na lastne oči ,ne blebetaj neumnosti,imam svoje oči,imam svoj zanesljiv vir informacij,ne bi se jaz spuščal vsakemu razlagat kaj in kako ,pa drgač cel svet protestirajo ljudi na polno paro za brez veze po tvoji logiki.Kup dokazov o ...prikaži večo testih ki pokažejo pozitivno na pijačo in hrano

    • Avatar MS
      MS 18:55 11.april 2021.

      Kup dokazov je da po vskem protestu in po vsakih praznikih okužbe rastejo potencijalno! Zato ker covid-kreteni ukrepov ne upoštevate! Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš ...prikaži več sebe in druge pred okužbo! Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni mogoč! In po cepljenju kmalu nebi bilo več okužb! A žal so med nami kreteni! Tako preprosto je to!

    • la 19:10 11.april 2021.

      OK,zaključeno,jaz na šiht ti pa zaklen vrata da se ne okužiš,bo že boljš pravjo

    • 68d16723448041e4b43ad6e19eb9e6520d304711 19:41 11.april 2021.

      MS,ti si se specializiral samo na korono in ukrepe... .Pri tebi ni nič kolesarstvo, znanost in tehnika,zabava,kdo je koga pof...,avtomobilizem... .

    • Avatar MS
      MS 09:51 12.april 2021.

      BELCEBUB66, ==> Ne bo držalo! Zgolj na znanost in tehniko se ves čas sklicujem v obravnavi borbe proti coroni in covidu! Pri meni je kolesarstvo, avtomobilizem...., skratka ves šport zelo pomemben! Da o socijalnih stikih in zabavah sploh ne govorim! ...prikaži več Vse to je življenje ki nam ga covid-kreteni s kršenjem ukrepov onemogočajo! Čas je za rigorozne sankcije kršiteljev in obvezno cepljenje! Žal ta vlada tega ni sposobna!

    • 68d16723448041e4b43ad6e19eb9e6520d304711 17:11 12.april 2021.

      Veš,jaz sem 97-ga praznoval svoj 18-ti rojstni dan... .Sem povabil v stanovanje 4 fejst punce in 2 kolega "muslimana",en iz BIH in en iz CG.... . Kaj je bilo...???? Iz CG se je čisto stisnil na fotelji,iz BIH se je ...prikaži več do nagega slekel in vrtel tisto stvar pred mojo babico.Ko ga je ona zavrnila, sta se z CG francosko poljubljala... .Na koncu sem jih našel v dnevni sobi pokrita naga na raztegnjenem kavču... .Ko se je iz BIH prebudil, je vzel krpo od pralnega praška FAKS

    • 68d16723448041e4b43ad6e19eb9e6520d304711 17:12 12.april 2021.

      v roke in jo vrtel po stopnišču gor.... .Toliko en mau o mojih sosedih in kolegih.

  • bi_ba 14:14 10.april 2021.

    Da se jim še vedno ljubi izmišljati nove in nove bedarije, ki ne služijo prav ničemur in se jih normalni ljudje sploh ne držijo, butasti bodo pa v maskah še spali.

  • JZekspert 12:10 10.april 2021.

    Potrebujemo popoln reset politike, medicine (zlasti vrha- vseh zdravniških organizacij) - MZ, NIJZ, ZZS, SZD, in novinarstva. Vsa tri pomembna področja upravljanja z javnim so pogorela na celi črti, ne le pri nas, ampak pri nas morda še bolj kot ...prikaži več drugje. Spreglejte že enkrat(!!!), da ne gre 'le' za problem pacienta na oblasti, ampak gre za kliko pacientov, ki nas zapira kot podgane, in si privošči vedno več...Zbudite se in recite NE. Če ne veste, kdo je Reiner Fuellmich, ne razumete ničesar!

    • Ender3 14:58 10.april 2021.

      Imaš moj 👍, z vsem se strinjam !

    • JZekspert 15:35 10.april 2021.

      Ja, samo, zelo malo se premika, zelo počasi. Postajam pesimist. Skrbi me prevladujoča skupina - pravzaprav 90% ljudi-konformistov, ki nosijo maske, ki se testirajo, ki jih bodo pocepili, ki bodo sprejeli tudi cepilne potne liste, digitalno diktaturo, vse, kar jim ...prikaži več nekdo tlači skozi goltanec... Še vedno ne razumem, kako so lahko tako slepi in butasti...

  • radovednica 18:11 10.april 2021.

    Ja na to ubogo prepoved prehajanja kamorkoli, torej preko statističnih regij, bodo pa kar spet pozabili nekaj mesecev. Bodimo zabetonirani doma in glejmo, kako nas na TV futrajo s tem, kako oh in ah je povsod. Pa na seznam za ...prikaži več cepljenje, nekoč, nekdaj, če... se prijavite, pa potem v vrsti stojte....pa seveda z najcenejšim cepivom za reveže, 1.78 €/dozo, izbirati ne moreš, ker ni dovolj dobrega cepiva (15 - 20 €/dozo), ker so ga gospoda že porabili zase!

  • radovednica 18:06 10.april 2021.

    Sprošča se odpiranje knjižnic, galerije...torej bližnjih srečanj ljudi, odpirajo se cerkve, ker se pač morajo..gospoda farji so pritisnili na Janšeka in Hojseka, pa še koga. A v sosednjo občino, ki je že druga regija, samo 5 km od doma, pa ...prikaži več ne smem. Virus ve, da sem v drugi regiji?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.