Slovenija
29969 ogledov

Kako je mogoče, v Avstriji enak izdelek za pol cene?!

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 11:35 19.februar 2019.

    Stopnja DDV na parfum je samo za 2 odstotni točki višja kot v Avstriji... Nabavna cena je enaka, ker gre za parfum istega proizvajalca. Konkurenca pa je slab izgovor. Če bi prodajali po nižji ceni, bi več prodali in s ...prikaži več tem bi tudi konkurenca pri nas morala znižati cene, mar ne? Ne me basat s tem.

    • cogocogo 11:48 19.februar 2019.

      imaš prav to je samo davek na budale ,,upam da se jim bo tole odkritje zataknilo v pohlepnih goltancih ,,no vodilni v milerju slovenija so nasi slovenčki ki vedo kako nategovati lasten narod ,,najhujši sovraznik slovencu je ravno slovencelj ,,kako ...prikaži večko se mi gabijo ti neljudje ,,mene pri vas ne vidite več ,,sicer pa karma vas bo doletela slej ko prej ,,upam da tista prava ,

  • sam50 11:32 19.februar 2019.

    Zanimivo je,da pri teh veletrgovcih v tujini kupimo slovenske proizvode precej ceneje kot doma,njihove v Sloveniji pa precej dražje kot pri njih...

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 11:43 19.februar 2019.

    "Pri določanju cen se namreč orientiramo po cenah na slovenskem trgu." Torej so v Sloveniji dogovorne (kartelne) cene 30-50% višje in po njih se zgleduje tudi Müller. Jst že vseskozi pravim, da je Slovenija oderuška. Že tko so višje cene, ...prikaži več pol so pa še plače še enkrat nižje kot v Avstriji. Sej če bi z Italijo ali Nemčijo primerjali, bi bil absurd še hujši. Ko za 400€ lahko za celotno mesečno zalogo kvalitetne hrane dobiš v Avstriji, za ta dnear v Sloveniji dobiš 3/4 poceni zagiftane hrane.

  • Avatar olor
    olor 11:09 19.februar 2019.

    Izgovor pa tak, da mu je težko verjeti.

    • cogocogo 11:51 19.februar 2019.

      ne niti malo ,,nas pa z takim odgovorom se hebejo v glavo ,,pa kaj ti mislijo se hebat narod ,,mene tam nikoli več ne vidijo hvala za vse natege do sedaj ,,upam da se vam tole kaj hitro povrne ,,in ...prikaži večin ti vodilni so celoooo nasi sodrzavljani slovenceljni pohlepni in izprijeni,,

  • kmetek 12:22 19.februar 2019.

    Plače pa gor najmanj 50% višje.

  • Eddie 17:23 19.februar 2019.

    "Pri določanju cen se namreč orientiramo po cenah na slovenskem trgu." Bla bla bla... Njihove cene parfumov so v nekaterih primeruih tudi do 100% višje, kot pri naših spletnih ponudnikih... Toliko o orientiranju na cene na slovenskem trgu.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 13:20 19.februar 2019.

    požrti na denar banda

  • jakec1575 11:08 19.februar 2019.

    Ali drugače. Ker v Sloveniji nimamo konkurence in je nadzor nad tem mrtev, imamo dogovorne cene, kar pomeni, da se lupi državljane in davkoplacevalce. To trdi že vsaj 10 let. traja pa od osamosvojitve naprej. Zakaj pa bi ceneje prodajal, ...prikaži več ce lahko drazje in mi to kupimo, ker ni alternative.

    • VojtehVišenhofer 11:26 19.februar 2019.

      Kako ni alternative? Greš v Avstrijo in kupiš pol ceneje.

    • Pepe007 11:43 19.februar 2019.

      A si hotel povedati, da je pred osamosvojitvijo konkurenca bila? Müller je lepo razložil, da ima pri nas pač take cene, ker smo za tak denar očitno pripravljeni kupiti izdelek, ki ga tako ali tako ne rabimo. Avstrijci pa so ...prikaži več bolj občutljivi na lokalno in ker ne gre za njihovo domačo verigo, morajo imeti precej nižje cene, če hočejo kaj prodati.

    • Avatar Darko Capek
      Darko Capek 13:21 19.februar 2019.

      ker se pri nas kupuje, ko ne bi noben kupu bi znižal

  • mirror 14:15 19.februar 2019.

    Miller mi je bil všeč, ker je imel čokolado znamke Milka iz tovarn na zahodu. Danes se ne da nič skriti, ker te propagandne letake lahko vidiš na spletu. Trgovec ni socialna ustanova, on živi od preprodaje artiklov. V naši ...prikaži več državi se lahko prodaja dražje.

  • Adriat 07:46 20.februar 2019.

    Podobno zgodbo je imel Lidl pred kratkim. Brezkrtačni baterijski vrtalnik. Cena v Nemčiji in Avstriji 59 oz. 69 evrov. V Sloveniji 89 evrov z pripisom "SUPER CENA". Ko sem jih povprašal o tem preko FB strani in jim nalimal tuje ...prikaži veče letake pa so nanizali totalno nelogične generične odgovore podobno kot v članku. V oči pa je bodel poudarek da je cena odvisna predvsem od stroškov delovne sile. Posledično sem jih vprašal ali imajo slovenski prodajalci višje plače kot v Nemčiji. Seveda brez odgovora. :)

  • TistoPravo 14:34 22.februar 2019.

    Pri nas se preveč testerjev ponuca,..trg je pa manjši, kar seveda zahteva višje cene...več se proda, boljš je ...samo pri nas je manj, in manj smo zmožni kupit..torej količinsko se tko ne da zniževat cen

  • Avatar Evalesanna
    Evalesanna 00:06 20.februar 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Lazanja365 08:21 20.februar 2019.

    Ne rečem, da se v Avstriji in Nemčiji dobi nekatere izdelke ceneje kot pri nas, kot tudi verjetno obratno. Samo v takih primerih kot je ta, pa dajte raje preverit novico v celoti, preden nekaj objavite samo zato, da dobite ...prikaži veče klike na napisane članke. Ta news je pač fake! Tukaj gre za 2 različna letaka, ki v svoji ponudbi potrošnikom ponujata različne izdelke (razlika je v militraži). Logično je da je parfum Lancome na nemškem letaku cenejši, ko pa je tam 30 ml na našem letaku pa 50 ml!!!

  • GERE 16:04 20.februar 2019.

    Samo neumni si delajo utvare, ... Za švabe smo bili in bomo ostali Balkanska banda! No, tudi lahi ne mislijo drugače!

  • duuudeee 14:56 19.februar 2019.

    To pa so laži, delate celo novico na podlagi Facebook objave - sem imel oba letaka v roki in se tega na tej sliki s Facebook ne vidi - parfum na slovenskem letaku je 50ml, med tem ko je na ...prikaži več avstrijskem 30ml in od tod razlika v ceni.

    • cogocogo 18:12 19.februar 2019.

      a nisi prebral clanka so milerjevi prizani da je v sloveniji vse velikooooo drazje ,torej kaj bi se rad,,??? da pri nas prodajajo vsi tujci slabo kakovost za velikooooo vec je znano že dolgo in to tudi prizavajo a imamo ...prikaži večmo drzavo ki na sne zasciti in sluzbe samo da prejemajo place ,,davek na budale pač,,če se da zakaj ne ,,drzavo pa zanimajo somo večji davki ,,

  • V-RA 11:48 19.februar 2019.

    Socijalizem še nikoli ni bil poceni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.