Slovenija
12534 ogledov

Kako kaže? Ne dobro.

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 09:38 01.januar 2021.

    Glede na to, da nas j..... v glavo ze 10 mesecev, je definitivno zmanjkalo ljudi,ki se niso bili okuzeni. Se IJS je umolknil in poniknil,ko so,po njihovih izracunih dokazali, da bi slovenceljnev moralo biti nekaj cez 148 biljonov. Zadnji cas ...prikaži več je,da se vlada strpa v zapor. Zapor sem napisala,ne hotel!

    • Avatar ovca
      ovca 20:30 03.januar 2021.

      Praufo, to sedaj je sprdacina najbogatejsih, ki ne vedo, kako bi se se ven matali. Leta nazaj sem gledala film v kinu, ne morem se spomniti naslova (morda Igre lakote-nekaj takega),ko najbogatejsi igrajo s pravimi ljudmi vojno,ampak samo pescica jih je spregledala.

    • Avatar ovca
      ovca 20:30 03.januar 2021.

      Pa kaj te briga,ce folk misli,da izpades bebo 🙂. Sva ze 2 😄. Vem, da vesoljci so. Sicer pa,ce se prav spomnim,bi letos ali pa naslednje leto moral Vatikan objavit tisto,kar noce. Zakaj ne? Ker vera pade... ampak te teme ...prikaži več so pregloboke za tu...

    • Avatar ovca
      ovca 14:54 04.januar 2021.

      Praufo, ravno to hočejo, da smo depresivni, ker so takšni ljudje zelo podvrženi manipulaciji. Ne bom trdila, da se mene ta negativizem ni lotil. Je, bil pa je bolj poskus. Ne maram negativcev, žal začutim negativno energijo. To sicer nočem, ...prikaži več ampak če je tako, pa naj bo :). Po naravi sem pozitivec, ampak glede na folk okoli mene, prevlada negativnost, apatičnost.

    • Avatar ovca
      ovca 14:54 04.januar 2021.

      No, ko se me je depra polotevala, vzamem psa in gremo ven. Zakaj? ker je to čisti pozitivizem. Ker je snežilo, smo se metali po snegu. Mimoidoči so si mislili:stari se je odpeljalo. Ampak briga me. Nikoli ne smeš dopustiti, ...prikaži več da umre v tebi razposajeni otrok :) Drži se!

    • Avatar ovca
      ovca 18:11 04.januar 2021.

      Praufo,truditi se je potrebno,da zivis polno. Ne mislim materialno. Veselje je v malih stvareh,npr.lepi besedi, in to se kako drzi. Mrbit se na protestih srecava 🙂. Drzi se!

  • Avatar Lion007
    Lion007 09:38 01.januar 2021.

    Vidim, da se bodo vaše vsakodnevne grožnje nadaljevale. Vaši možgani so že tako oprani, da jim ni več pomoči. Zapopizdit. 😱👹💩🙈

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.