Avto
215 ogledov

Kako rešiti avto

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 12:35 04.februar 2014.

    Jaz si vsako jutro pripravim 1,5L tople vode (ne vroče!) in s tem lepo ogrejem sprednjo šipo. Zelo hitra in učinkovita rešitev.

  • pesjan 13:32 04.februar 2014.

    počakaj do poletja . bbusi vozijo ? LP...

  • kapibara 13:57 04.februar 2014.

    Evo nasvet v živo... .http://pokukaj.si/show/12119/Rusi_svoje_avtomobile_cistijo_s_kladivom

  • Ferluci 14:07 04.februar 2014.

    Pred leti sem to tudi jaz počel. Z mlačno vodo, ne z vročo. Čez kakšne tri leta se mi je med vožnjo steklo dobesedno razsulo - na drobne koščke. Ko sem se pozanimal o možnem vzroku, je bila ugotovitev utrujenost ...prikaži več materiala - stekla.

  • siesta 16:58 04.februar 2014.

    Nikar ne prižigajte avtomobila, ker ne vestem kaj vse vam je zmrznilo. Lepo ga počasi polivajte z mrzlo vodo in sproti brišite.Potem pa pustite naj narava naredi svoje.Šele drugi dan ga poskusite vžgati.

  • mieke2k6 00:06 08.februar 2014.

    kaj pa z mrzlo?

  • Trovlak 23:41 05.februar 2014.

    Jaz dam vsaj na prvo šipo in šoferska vrata folijo ali šotorsko krilo. Kar se ledu prime gor, enostavno potegnem stran in pločevina ter stekla so povsem čista. Tako sem v avtu že po nekaj minutah, vklopim gretje, ta čas ...prikaži več pa očistim preostala stekla. Nobenega polivanja in čaranja s tistimi mastnimi spreji za odtaljevanje, ko potem porabiš še pol kanistra vitreksa, da tisto očistiš s stekla. Poznano in nikoli več. Pa fajn je imeti ključavnice in notranji del teh našpricane z WD-jem, v žepu pa imeti mini brener in strgalo za led. Kaj ti bo strgalo samo v avtu, zima je, obnašajmo se temu primerno in vstajajmo vsaj pol ure prej kot običajno, pa bo vse super.

  • fordA 17:34 05.februar 2014.

    Očistiš okvir šoferskih vrat odpreš vrata, da se lahko usedeš v avto vžgeš motor avtomobila daš gretje na full počakaš 10 minut in se lepo odpelješ ! To je pa res enostavno !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.