Slovenija
24 ogledov

Kako se bo Türk ugriznil v jezik

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 23:09 24.oktober 2011.

    JAZ PRAVIM,DA JE STUDENEC EDINA REŠITEV ZATE...

  • korl27 21:57 27.oktober 2011.

    A sem bil preveč nekomu v napoto,daste me prekinili?

  • korl27 22:01 27.oktober 2011.

    jankovič in virant (cucek) namerno napisano z malo (drugi še ne toliko)-žlahtnika sta naredila že preveč škode!

  • Veteran 21:59 18.oktober 2011.

    Saj drugega razen Janše ni sposobnega v tem času voditi vlado in Slovenijo skozi krizo, ki so jo leve opcije še povečale. Jankovič z aktualnimi aferami glede zemljišč, ki jih on spreminja v prid samo sebi in svoji družini pa ...prikaži več si ne morem zamisliti kaj bi vse pokradel v mandatu. Jankovič je mešetar ne trgovec in še manj gospodarstvenik, to je oseba, ki bo večno skrbela samo za svojo ožjo okolico in predvsem za sebe.

  • privat 19:59 19.oktober 2011.

    bolje je bojkotirati volitve...vsaj bojo zopet vse po svoje uštimali, kot v srbiji...

  • gec 05:53 22.oktober 2011.

    ti bojkotiraj mamo,ki te je rodila izrodek na volitve pa itak ne hodi ker zoki prihaja...

  • Maiia Jakšič 22:11 18.oktober 2011.

    rajši ne grem na volitve kot pa da volim janšo !!

  • mirko 22:54 18.oktober 2011.

    Boljše, da ne greš na volitve, kot pa, da voliš Jankoviča.

  • KOJAK 08:20 19.oktober 2011.

    Zelo pomembno je da greste na volitve, pa tudi če ne volite niti Janše niti Jankovića, letos je dovolj alternative.

  • privat 09:15 22.oktober 2011.

    glej ortodoks...nikoli ne bomo imeli Jankoviča za premierja,on je dovolj visoko že tako prišel! Zavedni Slovenci bojo že kaj o njem našli...če pa ni kaj za najdet pa je verjetno ok..zakaj pa ne?? Jaz samo ne verjamem ,da je lahko ...prikaži več bogat človek tudi pošten človek in vsekakor ,da lahko vodi državo tako kot jo jaz pričakujem...pač socialno in pravično! Kaj ni lepo zdaj v Kosovu?? ha ha

  • privat 09:16 22.oktober 2011.

    gec kaj pravi Jankovič zdaj za Kosovo?? Je Kosovo srce Albanije??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.