Svet
4169 ogledov

Kako se danes goljufa na izpitih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:14 15.maj 2016.

    Ma ja, profesorji zbrbrajo snov, ti se pa je..i z razumevanjem. Res bi lahko večini profesorjem odvzeli naziv profesorja in podelili naziv: seznanitelj učne snovi. Nobenega merila kvalitete ni vključenega pri tem kdo je lahko profesor in kdo ne. ...prikaži več Samo merilo akademskosti: kdo obvlada snov. Ta akademskost je za časom. V času ko je 800% več motilcev pozornosti kot jih je bilo pred desetletji rabiš druačen pristop k učenju šolarjev. Kako da vam to ni jasno?

  • vzev 11:56 15.maj 2016.

    Če bi profesorji postavljali prava vprašanja tega nebi bilo. Če bi se iskalo razumevanje in ne učenje na pamet, ti nobeni pripomočki za plonkanje nebi pomagali.

  • Žurnalček 18:10 15.maj 2016.

    Jaz sem zmeraj uporabljal klop . Takrat ni bilo nič od zgoraj navedenega ! Še plastične flaše ne !

  • AnzeSmolej 21:30 15.maj 2016.

    Pogrešam te čase. Zase lahko rečem da sem bil ekspert :) Še danes ne morem verjeti koliko informacije lahko natisneš na en papirček velikosti 2x2cm. Je pa tako, da vsak, ki sam izdela plonkič se pri tem tudi veliko nauči. ...prikaži več. Sem jih pa tudi preprodajal hehe

  • fihner 05:37 16.maj 2016.

    Nisi edini, ne glumi....

  • Marjan Starc 11:54 17.maj 2016.

    V zgodnjih 70' smo pisal formule v "rehenšiber".Takrat so bili "in" tudi kemični svinčniki z 10 ali 12 barvnih minc.Temu primerno so bili tudi debeli in nanje si lahko z iglo od šestila vgraviral romane.Videlo se je ...prikaži več seveda samo pod določenim kotom

  • pisava 09:17 16.maj 2016.

    Smo imeli profesorja matematike in fizike, ki nam je pustil uporabljati vse učbenike. Naloge so pa bile tako sestavljene tako, da si od vseh učbenikov bile uparabne le formule.Saj smo pri vajah obdelali en kup integralov ali odvodov. Pri ...prikaži več nalogi si je pa izmislil kakšen nov integral ali odvod. Nič ni pomagalo. Sam si ga moral izpeljati dokonca. Najbolj neumna stvar pa je bilo učenje na pamet. Piflarji so bili tukaj v prednosti. Največ teh piflarjev je danes advokatov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.