Avto
39 ogledov

Kako se "prešvercati“ čez Slovenijo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 16:35 24.november 2012.

    Butl, policajem ni prednostna naloga kontrola vinjet, zato so pristojne predvsem Darsove nadzorne službe, Carina in občasno, ob kontroli prometa na AC, šele policija. Teslo zabito, dej spokej že nekam s tvojo kurjo pametjo.

  • Bizgec 08:01 23.november 2012.

    Zakaj je to problem, da jih niso opozorili na radarje? Saj niso v EU... kako lahko dobijo nase kazni na dom, ce pa nasa policija oz. mestno redarstvo (oz. kdorkoli je ze inkasant v Mariboru) nima dostopa do podatkov o lastnistvu vozila?

  • nergač 08:18 23.november 2012.

    "Vendar pa je pot do Avstrije brez uporabe cest težavna dodajajo..."--no to jim pa verjamem. Eh Žurnalovi novinarji, ki samo pišejo, nič ne berejo. Niti za seboj..

  • Jose Bulgaras 09:54 23.november 2012.

    LOLZ

  • Ronald Reagan 11:06 23.november 2012.

    Tako je, tujci lahko vozijo 120 km/h če želijo...za njih ni kazni...Ej, ej, kanglica...f teški pizdi si...

  • feferon 12:11 23.november 2012.

    No, zlati naši policaji, imate jih servirane na pladnju.

  • graff 16:37 24.november 2012.

    Hrvate je treba j...t kjer se le da, zato je na cesti najbolj pristojna slovenska policija.

  • Žurnalček 09:24 23.november 2012.

    Jaz se do Splita tudi še nisem peljal po njihovi AC . Zakaj pa, da bom pred Rokom stal na soncu 3 ure, ker se tu ob sobotah in Nedeljah stalno pokajo. V 3 urah sem jaz po stari cesti ...prikaži več 50km pred ST in mi ni treba plačati kun za 15 litrov bencina -180km. Celotna razdalja AC je pa 300 km.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.