Avto
1173 ogledov

Kako se znebiti vonja bencina na rokah

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 11:00 23.januar 2015.

    No, nekaj pa lahko daš tudi na higieno, ne samo na smrad. Se zavedaš, kdo je vse pred tabo držal in mečkal tisto ročko.

  • softundsicher 08:02 23.januar 2015.

    Pomaga tudi česen. Pred točenjem goriva je potrebno zaužiti dva stroka česna. Po točenju nihče ne bo zaznal, da vaše roke vonjajo po bencinu.

  • 4krogci 08:29 23.januar 2015.

    z rokavico vedno tankam pa se nikol mi roke niso smrdele. Tko da nevem kako njej smrdijo?

  • STF 09:31 23.januar 2015.

    Pa kaj faking pol, ce mal smrdijo? Faking barbike

  • Snežinko 10:24 23.januar 2015.

    Jaz vedno tankam BREZ rokavice, pa mi ne smrdijo, vsaj "še dolgo časa" ne. Je pa res da tankam bencin. Po dizlu smrdijo bolj in dlje časa (bencin hitreje izhlapi).

  • Snežinko 10:26 23.januar 2015.

    Ja, bravo! Pomagajo tudi druge smrdeče stvari, ne samo česen: namažeš se z gnojem, pa tudi ne boš smrdel po gorivu...Samo jaz osebno raje vidim da nekdo smrdi po gorivu kot po česnu ali gnoju...

  • Fulmmer 00:53 25.januar 2015.

    Mah, včasih smo frgazer in ketno od mopeda z bencinom pucal, sem smrdel kot tankštela, pa sem še vedno živ....

  • decva1 12:53 23.januar 2015.

    Dam tudi nekaj na ekologijo in ne rabim zaradi tega uporabit plastičnih rokavic, je dovolj že, če si čimprej umiješ roke.

  • jankop 08:59 23.januar 2015.

    Najbolše je da se sploh ne tanka na bicikel pa ne bo nič smrdelo.Lahko pa tudi venec česna okoli vrata baje se ga bencin boji.hahahahahaha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.