Avto
11409 ogledov

Kako Slovenec lahko kupi za 11.500 evrov cenejši električni avto

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:02 17.april 2017.

    Tebi ne, 90% ljudem pa je to popolnoma dovolj. Polniš avto lahko doma na navadno 3fazno vtičnico - sicer je to počasno polnjenje, ker ni enosmerni tok. Ampak za ponoči polnit je to čisto vredu. Najbrž se folk ne vozi ...prikaži več 200km v eno smer na šiht ane? Kakorkoli že - alternativa poštarjem in dostavljalcem to ni, ampak večina ljudi se itak vozi le cca 30km do šihta, to pomeni da se avto polni le 1x na 2-3 dni.

  • francl12 18:55 02.maj 2017.

    Očitno na tebe vpliva drugo sevanje, da take spušaš.Elektrika je prihodnost, res pa je, da je treba vse skupajaše dodelati! Če bi vsi razmišljali kot ti bi imeli avtomobile na paro...na prikolico bi naložil toliko premoga, da bi ti ...prikaži več zadostovalo za celotno potovanje. Med vožnjo pa bi se 10x ustavil, da bi naložil v peč!

  • francl12 18:58 02.maj 2017.

    tebi se jebe tudi če s svojim dizlom podušiš pol slovenije. Pomembno je samo to, da se prepelješ svojih 200km! kr tk en=kreten!

  • Snežinko 14:19 17.april 2017.

    Alioness --> ne vem iz katerega razloga avtomatsko predpostavljaš, da 90% ljudi živi v samostojnih hišah? Kje hudiča si dobil teh 90%? 10 bo namreč veliko bolj realno. Vsi tisti, ki živijo v blokih NIMAJO možnosti polnjenja ponoči - kaj ...prikaži več naj iz 15-ga štuka čez okno dol podaljšek vrže? Bodi no resen..."prekomerno" zanimanje za električne avte kaže stanje v Nemčiji: od 3-4 miljard sredstev na voljo jih je porabljeih samo 55 miljonov...

  • maresem 12:09 17.april 2017.

    Dokler ne bo avtonomija vsaj med 300 in 500 km, me take konzerve ne zanimajo. Seveda me tudi polna cena ne zanima.

  • bostjanpodk 18:49 17.april 2017.

    98%ljudem se jeb....za el. avte.Jaz se ne vozim 200km v eno smer na šiht,če sem na domu1 imam 2,5km do službe,če pa sem na domu2 pa 1km do službe, hodim peš v službo! in pa z bencinerju naredim 700km, če ...prikaži več vozim pa več relacijske vožnje pa lahko še malo več.;)

  • bostjanpodk 12:12 17.april 2017.

    Zakaj se primerja cena dizlu? Zakaj alternativa dizlu? Lahko razmišljam še ne vem kako široko na delovnem mestu nimamo polnilnice, v domačem kraju sicer je ampak morem avto peljat tja pa čakat XX ur, da se napolni domet je samo ...prikaži več 245km, vsaj dokler nebo 700km dometa in polnjenje cca oziroma max. 15 min.,NO GO,vsaj men ne!

  • stanekos 14:27 17.april 2017.

    Elektrika je navaden pesek v oči.- Kako bodo prebivalci blokov (60% v mestih) polnili naenkrat toliko avtomobilov? S telepatijo?- Polnjenje: čisto predolgo. Dokler ne bo narejen na sistem, da na pumpi samo zamenjaš baterijo, ne bo šlo.- ...prikaži več ekologija: za izdelavo ene baterije ije potrerbno izkopati (karikiram, pol Zemlje)- zdravje: je morda kakšna resna študija, kako baterija in elektromotorji s sevanjem vplivajo na nas? Ti avti so v bistvu vsi taka ogromna mikrovalovna pečica. Tudi pri GSM je industrija dolgo zanikala škodljive vplive na zdravje -ČE-jev je še ogromno, se pa strinjam, da dizli niso nikakršna alternativa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.