Šport /sport/kosarka
19374 ogledov

Kakšen davek bi v Sloveniji plačal Dončić? Strokovnjak odgovarja ...

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 16:47 27.december 2019.

    pozabijo pa povedati, da v ZDA, ko resno zboliš preživiš samo, če lahko plačač operacijo........samo bedak bi zamenjal Slovenijo za ZDA, če nima posla tem........Slovenija je po kvaliteti življenja takoj za Skandinavskimi državami......Norveško in Švedsko.....

    • MK 16:52 27.december 2019.

      Kot bogatas je se vedno bolje da si v Ameriki. Zato je šel Kris z miljoni v ZDA ne pa v Kranj. Drugo je če si revež potem ostani na Kubi ali Sloveniji. Meni ki sem pa srednji sloj mi ...prikaži več pa smrdi da moram placevati za lenuhe. Jaz najbolj nasrkam. Vse placam in pri vsem zvisim pa se cakam v kolonah.

    • Avatar vec
      vec 18:55 27.december 2019.

      robip44 to preprosto ni res, nč ne plačaš, če si zavarovan, seveda imajo enako kot mi omejitve in nekaj doplačaš, prijatelj v US je v bolnici preživel od marca do julija letos (Long-Term Care) pa je zavarovan nič kej extra, ...prikaži več, doplačal NIČ, plačal NIČ pa mi ti povej če bi te gledali pri nas na intenzivni tolk časa a dejansko nisi nč resno ogrožen ?? NEbi, šut karto bi dobil v 14 dneh garant.

    • MK 11:23 29.december 2019.

      Tako je. Ameriko zdaj

  • softundsicher 21:21 27.december 2019.

    Tako pač je če imaš Levico v vladi in progresivno dohodninsko lestvico.

  • Kmodri 18:22 29.december 2019.

    Donćič je izdajalec domovine. Take je treba olupiti do kosti.

  • MK 16:54 27.december 2019.

    Če bi mi to meli bi si sreenji in visji sloj placali dobro zavarovalnico, socialci pa z osnovno brezplacno storitvijo. Vsak naj bo svoje sreče krojač za vse ostalo pa je zavarovanje.

  • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 13:41 27.december 2019.

    Dončić, če si pameten samo bejži stran :)

  • Pohujšanje 16:56 27.december 2019.

    Joj, joj, kaj če se naši vrhunski športniki odselijo iz Slovenije kot davčni rezidenti?? Kako pa bodo potem naši Levićarji uresničili svoj politični program??? Imajo še toliko ideji o socialni podpori našim revežem. Najbolje bo, če naša država tem našim ...prikaži večm vrhunkim športnikom in morebiti tud kulturnikom, znanstvenikom izda državno zadolžnico do konca njihovega življenja, preden pobegnego v tujino. Pri nas imajo Levičarji še veliko idej glede socialnih podpor, tako pa to ne gre. Levičarji-Idioti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.