Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
81221 ogledov

Kakšen IQ imajo Janša, Trump in Mesec?

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 12:34 26.december 2021.

    V avtorjevem duhu bom vljuden in namesto ocenjevanja inteligence voditeljev poizkusil pogledati drugače. Slovenija ima glede na število prebivalcev veliko vplivnih političnih položajev. Če kot vplivne ocenimo 200 položajev (poslanci, svetniki, ministri...), bi to predstavljalo 0,01% prebivalstva. Bazen vrhunskega kadra, ...prikaži več npr. zgornjih 0,1% populacije, je omejen. Kolikšna je verjetnost, da na te položaje pridejo primerni ljudje? Nizka, nižja od drugih držav. Rešitev: znižanje vplivnih položajev.

    • PasjaProcesija 12:39 26.december 2021.

      Na vplivne položaje pridejo najambicioznejši, ne pa nujno najboljši. Prebral sem nekoliko noro in sveže razmišljanje, ki se dotika teme reorganizacije slovenskega političnega prostora. Če spreminja sistem na bolje ali slabše, je pa stvar presoje. Predlagam v presojo: https://www.peticija.online/predlog_obsenih_sprememb_volitev_v_dravni_zbor

    • PasjaProcesija 12:50 26.december 2021.

      Najbrž imamo računalniškega hrošča, če je besedilo predolgo za eno vrstico. Podajam naslov povezave v dveh delih: https://www. peticija.online/predlog_obsenih_sprememb_volitev_v_dravni_zbor

  • jakec1575 14:53 26.december 2021.

    Avtor Gams je pozabil, da je janša rasel brez ljubezni matere in oceta in s tem ta del mozganov ubil za vedno ter postal psihopat z narciosidno motnjo. Vse to lahko zakljucimo iz njegovega besedišča, nesposobnosti vzivljanja v bolecino in ...prikaži več tezavo drugih, mascevalnostjo, necimernostjo, neizmerno zeljo po oblasti in moci. Luka Mesec ni psihopat. To se vidi tako po njegovi telesni govorici kot tudi besedišču.

    • Plavi-mil 10:17 19.januar 2022.

      Ti nisi normalen, ampak levičarski LAŽNJIVEC, uboga Slovenska zemlja, ko mora nositi, take lažnjive bebote, kot si ti.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 16:05 26.december 2021.

    Društvo Mensa izvaja testiranje IQ le na izrecno željo posameznika in ta rezultat je znan le posamezniku ali posameznici, ki se testira in se ne deli z javnostjo. Pa zanima me, od koliko testiranih Ljubljančanov so računali njihov povprečni inteligenčni ...prikaži več kvocient? Podatke za omenjene Slovence ste pa dobili od Meanse Slovenija v Ljubljani? Žal mi je, da sem prebral zapis.

  • pravičnik77 16:06 26.december 2021.

    Janša nikoli ni bi predsednik EU ker ta funkcija NE obstaja, pa tudi če kdaj bo, predsednik ne bo nikdar iz Slovenije, nas je številčno premali.

  • QSprm 15:45 26.december 2021.

    Sicer nihce od teh 90 notoricnih bebckov ni vreden pocenga grosa. Koliko tocno je kdo psihotik, nekrofil ali pristas sodomije niti ni pomembno. Vsi so vec kot zreli za obtozbe zaradi zlocinov proti clovestvu in tukaj jim tudi v nebo ...prikaži več vpijoca neumnost ne bo v opravicilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.