Šport /sport/kolesarstvo
7250 ogledov

Kakšen kaos! Rogliču na koncu odvzeli prednost

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:39 04.september 2023.

    Zakaj sploh kolesarijo. Naj organizator enostavno kar določi zmagovalca in to je to

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:15 04.september 2023.

    Jebiga, to Rogliča ne bo potrlo...Je pa treba pohvaliti te kolesarske članke, kar nekako odstopajo od ostale običajno bedne vsebine...

    • timja 10:40 04.september 2023.

      niso glih za pulitzerja, so pribl. enaka beda, vse to vidiš na tv in si sam ustvariš mnenje, ne rabi mi ga nek kvazi reporter ustvarjati

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:04 04.september 2023.

      No, ja.....Če to primerjaš z ostalo navlako, ki ji pravijo članki....;)

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:26 04.september 2023.

    Če v levem zgornjem kotu spremljamo uradni čas in razliko vidimo, da je Rogličev čas 4:32:23(24), Vingegaardov in Evenepoelov pa 4:32:26. Na tem video posnetku je definitivno razlika raje kakšno stotinko več kot 2 sec, ne pa manj!

  • Avatar pantani
    pantani 06:43 04.september 2023.

    Banda Španska!!!

  • atamama 10:29 04.september 2023.

    Ne razumem čisto slovenske novinarje v primerjavi z novinarji iz Monaka. Ko preberem njihove ''športne časopise'' sploh ne poveličujejo svojega državljana Rogliča. Mi pa se na zobe mečemo in človeka v katerega smo vložili veliko klubskega in državnega denarja kujemo ...prikaži večo v nebo. Pa čeprav sedaj, ko bi nam lahko vložek povrnil dela zgolj in samo zase. In kje je tu njegova ''zavednost'' biti državljan Slovenije? Financiranje nove generacije pa? ko jih j.....e, kajne? Važen je moj žep.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.