Avto
319 ogledov

Kakšno tablico imajo najslabši slovenski vozniki?

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mucek4 13:48 17.december 2015.

    Mislim da so najslabše tiste ki imajo spredaj napisano CMD

  • milek 13:55 17.december 2015.

    rajši žabar, kot pa kmet zabit, ki ima rožni venc obešen okrog vzvratnega ogledala, pelje se skozi 60 km/h, kjer je omejitev 90. Ko pa pride v naselje, se pa od strahu pred policaji pelje največ 40. Če ga kdo ...prikaži več prehiti, ponori, prilepi se ti za rit in te hoče zriniti s ceste. Pa je vsako nedeljo pri maš.

  • KOJAK 17:49 17.december 2015.

    Aja na kaj že... jaz pazim le na norce v avtih, tablico redko gledam, ker nimam predsodkov.

  • KOJAK 17:50 17.december 2015.

    o šit ker car si ti... A sm loh tvoj prjatu?

  • RePReSeNT 00:53 18.december 2015.

    Veš kaj ti bom reku.. Sem popolnoma umirjen in se kulturno obnašam na cesti. Cesta ni kraj za se zajebavat, in če jst dam žmigavc in hočem normalno prehitet me nima kej za zajebavat žabar. On se pa lepo smeji ...prikaži več pred mano... Marsi kdo bi v takem primeru človeka zvleku iz avta in mu dal lekcijo. ;))

  • luigis 07:08 18.december 2015.

    Jst sem na cesti tok previden da če opazim znak za nevarnost, ustavim in grem peš pogledat !

  • Izudin 21:04 18.december 2015.

    Nisem mislil komantirat, sem se pa prijavil, da ti dam lajk. Točno tako in tisti, ki so kulturni upoštevajo, da če imaš tujo tablico, se najverjetneje ne boš tako znašel. Žal pa ni vedno tako. Jaz se lahko pohvalim, da ...prikaži več sem do takšnih voznikov bolj pazljiv in jim dam prednost pri razvrščanju na primer. Se mi pa zdi, da je res največ arogantnežev v LJ. Saj razumem, da se vsem nekam mudi, samo vseeno.

  • Sixpower 21:46 17.december 2015.

    No saj si si odgovoril. Celjani ste takoj, ko zapeljete iz Celjske kotline popolnoma izgubljeni in prestrašeni in to se pozna na vaši vožnji.

  • Sixpower 21:49 17.december 2015.

    Pa se ti zavedaš, da prav zaradi tega padeš med te tiste bedake, ki ne znate vozit in ste brez vozniške kulture?

  • Sixpower 21:53 17.december 2015.

    @asmasKok si pa ti kool!

  • TOLAR 14:05 17.december 2015.

    KR

  • Avatar čavez
    čavez 18:38 17.december 2015.

    Vsi so v drugem okolju zgubljeni neglede na oznako.

  • Avatar Leon
    Leon 14:19 17.december 2015.

    To glede tablic je natega ! Pomembno je kateri norec sedi za volanom ! Prebiranje in pošiljanje SMS sporočil med vožnjo je postal vseslovenski trend in tukaj vidim največjo nevarnost za nesreče . Smrtnih primerov bo vsako leto več. To ...prikaži večo dakazujejo tudi letošnji podatki . Kaj počne AVP ? To pa je drugo vprašanje .

  • Bigy King 13:44 17.december 2015.

    Ja ker je res zelo pomembno kakšno oznako imaš na avtomobilu... Taki kot si ti bi morali imeni še dodatno nalepko na avtu (pozor idiot v avtu)... retardiranci...

  • eosss 13:26 17.december 2015.

    Še dobro da lahko imaš zdej katero koli označbo kraja na tablici, tako da je to res merodajno... še dobro da imam na tablici MB, sem zdej ful dober/varen voznik zaradi tega...

  • asmas 13:38 17.december 2015.

    sigurno si "žabar" kajti mariborčan,ki kupi avto v LJ zamenja tablico preden zapelje pod trojanski predor.ste pa žabarji daneč najbolj naduti ter absolutno totalno debilni vozniki.Če vidiš avto brez oznake za invalide na parkingu za invalide ima 100 % ...prikaži več% žabarsko tablico.Na podeželju parkiramo po predpisih-no razen ko se kak žabar,ki mu je dovolj megle in smradu zapelje na svež zrak ki pa ga pa takoj po njegovem prihodu zasmradi s žabasrkim izdihom.Večkrat delam na obali pa sem na avto nalimal MS tablico ravno zaradi žabarjev,ki ji na obali niti povohati nočejo.Enako kot se dogaja na HR s purgerji

  • Bigy King 13:43 17.december 2015.

    Poglej Koroško... nas še omenili niso... torej smo vrhunski vozniki... Ali pa so spet pozabili na nas... oz. niso našli ceste do nas... Ko so se pripeljali blizu Koroške so mislili, da so prišli na konec sveta in so se raje obrnili...

  • rogixl 14:12 17.december 2015.

    Še ena idiotska anketa več.

  • Sebastijan Pintarič 14:27 17.december 2015.

    Vsi vemo kako je z tablicami- al pač novinarji ne!?Vsaka regija vsak narod ima svoje cvetke na cesti, od arogantnežev, pisunov sms do pijancev in kaskaderjev. Najbolj se bojim tistih, ki se v avtu obnašajo kot da so doma ...prikaži več in špilajo igrico, njim pa sledijo kaskaderji in pijanci. Ja anketa kot taka je pa v sramoto postavljalcu in njegovim nadrejenim, očitno oboji ne vedo kaj delajo- šlamparija.

  • KOJAK 14:29 17.december 2015.

    asmas ti si pa res duhovno uboga oseba, da ne rečem da si tipičen zaplankan slovencelj, z nizko samopodobo, kateremu so za vse težave tega sveta krivi drugi. Upam, da nimaš otrok in da svoje inteligence ne prenašaš na mlajše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.