Slovenija
7825 ogledov

Kam odhaja 54 poslancev, ki od petka nimajo več poslanske službe

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:23 20.junij 2018.

    Kam odhaja 54 poslancev, ki od petka nimajo več poslanske službe.............v politično ilegalne službe imenovane tudi državna birokracija !

  • kapibara 12:27 20.junij 2018.

    Delavci s tikom problemom nimajo problemov.. tudi nadomestila NE..

    • kapibara 14:07 20.junij 2018.

      Če ne vedo, kako in kaj, naj vprašajo Ljerko, ki je to že dobro unovčila: prejemala nadomestilo,kot težko zaposljiva, v prvem letu po prisesanosti na državni sesek, istočasno pa pogodbeno delala na Radio Salamon, v sp. Črnučah, v poslovni stavabi bivše Elme

  • miki1234 13:44 20.junij 2018.

    kot da so do sedaj imeli službo.. tile kofetkarji psloh ne vedo kaj pomeni beseda služba in delo.

  • Avatar čavez
    čavez 15:29 20.junij 2018.

    Izčrpaval bodo davkoplačevalski denar do groba, lenuhi nikoli niso znali kaj drugega delat.

  • Silva Drevensek 23:04 20.junij 2018.

    ko sem bila jaz na borzi sem dobila samo prve tri mesece 80 procentov,potem pa 60 ne vem zakaj nismo vsi enaki,pa še tak velike plače tudi nisem imela,zaslužli bi si samo 30 procentov in to samo tri mesece potem pa adijo

  • vrhi 15:18 20.junij 2018.

    Gorenak se bo posvetil pisanju knjig, a je to šala? Prav smili se mi tisti, ki bo popravljal napake za njim. Preberite si malo njegov blog, kot da bi ga pisal prvošolček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.